«Буковина» перемогла у контрольному матчі тернопільську «Ниву»

Середа, 11 березня 2020 14:50
«Буковина» перемогла у контрольному матчі тернопільську «Ниву» «Буковина» перемогла у контрольному матчі тернопільську «Ниву»

У смт. Заводське Тернопільської області відбувся контрольний матч чернівецької «Буковини» з лідером другої ліги – «Нивою».

Піцерія-ресторан італійскої кухні «Al Vesuvio» (Чернівці)

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

Нас 1536!

Нас 3091!

Нас 326!

На 24 хвилині зустрічі гравці «Буковини» вперше вразили ворота суперника. Денис Рябий зробив передачу з флангу, а Василь Палагнюк відправив м’яч у «рамку» «Ниви».

У другому таймі підопічні Степана Маковійчука збільшили свою перевагу у рахункові. На 74 хвилині гри Євген Сантрапинських зробив передачу на дальню стійку, а Євген Квасниця завдав удару головою. Захисник «Ниви» зіграв рукою – арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті реалізував Борис Орловський.

«Буковина» святкувала перемогу з рахунком 2:0.

«Футбольне поле, на якому відбувалася зустріч, було жахливого стану. У нас не виходили комбінаційні дії, однак наші хлопці не програвали у боротьбі. У першому таймі була рівна боротьба. А ось у другій зустрічі нам вдалося переграти суперника. Ми могли, принаймні, ще двічі вразити ворота тернопільської команди», - сказав Степан Маковійчук.

Склад «Буковини»: Фіяло, Матвєєнко, потенційний новачок (потенційний новачок, 75), Сантрапинських, Гакман, Орловський, Сад, Сахнюк (Квасниця, 68), А. Рябий (Пантя, 60), Д. Рябий (потенційний новачок, 46), Палагнюк.

На 16 березня у чернівецької «Буковини» заплановано ще одну контрольну зустріч. Суперник уточнюється.

Read 538 times

Кращий гравець Буковини у міні-футбольному сезоні 2019/20

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

Нас 1536!

Нас 3091!

Нас 326!