Колишній гравець «Буковини» Олексій Дитятьєв - володар Кубку Польщі (ФОТО, ВІДЕО)

Субота, 25 липня 2020 07:01
Колишній гравець «Буковини» Олексій Дитятьєв - володар Кубку Польщі. Колишній гравець «Буковини» Олексій Дитятьєв - володар Кубку Польщі.

У Любліні відбувся фінальний матч Кубку Польщі. Команда «Краковія», за яку виступає колишній захисник чернівецької «Буковини» Олексій Дитятьєв, грала з колективом «Лехія» (Гданськ).

Після першого тайму «Лехія» вигравала з рахунком 1:0. Відзначився афганський форвард Омран Хайдарі.

У другому таймі рахунок зрівняв голландський нападник «Краковії» Пелле ван Амерсфорт (65 хвилина). А за 5 хвилин до завершення основного часу матчу Патрик Ліпскі знову вивів «Лехію» вперед, однак згодом Давід Яблонскі (88 хвилина) встановив рівновагу.

Наприкінці другого додаткового тайму перемогу «Краковії» у фінальному матчі приніс Матеуш Вдов'як (118 хвилина).

«Краковія» перемогла з рахунком 3:2.

Олексій Дитятьєв вийшов на поле на 120 хвилині зустрічі.

Олексій Дитятьєв - уродженець Нової Каховки. Футболіст грав за чернівецьку «Буковину» у 2013 році. Олексій також виступав за команди «Енергія» (Нова Каховка), «Кримтеплиця» (Молодіжне), «Олімпік» (Донецьк), «Ворскла» (Полтава) та «Карпати» (Львів). Влітку 2017 року захисник став гравцем польської «Краковії».