×

Попередження

Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=722' (OS errno 28 - No space left on device)

Друголіговий чемпіонат України: «Буковина» обіграла на виїзді «Рубікон», «Епіцентр» поступився в Ужгороді (БОМБАРДИРИ, ТАБЛИЦЯ, ВІДЕО)

Вівторок, 23 березня 2021 22:20
Друголіговий чемпіонат України: «Буковина» обіграла на виїзді «Рубікон», «Епіцентр» поступився в Ужгороді. Друголіговий чемпіонат України: «Буковина» обіграла на виїзді «Рубікон», «Епіцентр» поступився в Ужгороді. Фото facebook.com/FSCBC

У пропущеному матчі 9-го туру друголігового чемпіонату України чернівецька «Буковина» грала на виїзді з командою «Рубікон» (Київ).

Гравці буковинської команди вже на 14 хвилині зустрічі вигравали з рахунком 2:0. Дубль оформив новачок «Буковини» Антон Калайтан.

На 68 хвилині гри ворота «Буковини» вразив Євген Зарічнюк. А на 81 хвилині зустрічі третій гол у ворота господарів забив Владислав Клочан. Підопічні Євгена Коваленка святкували перемогу з рахунком 3:1. Це друга поспіль виїзна перемога чернівецької команди.

А ось у пропущеному матчі 11-го туру зіграли ФК «Ужгород» та «Епіцентр» - команди, які перебувають у верхній частині турнірної таблиці. Гравці закарпатського колективу перемогли з рахунком 2:0. Голи на рахунку Олега Вишневського (43) та Юрія Чонки (88).

Команда з Хмельницької області зазнала першої поразки в сезоні. За «Епіцентр» зіграли вихованці буковинського футболу Андрій Беженар, Сергій Раца та Руслан Івашко.

«Рубікон» - «Буковина» - 1:3 (0:2)

Голи: Євген Зарічнюк (68) - Антон Калайтан (9,14), Владислав Клочан (81).

«Ужгород» - «Епіцентр» - 2:0 (1:0)

Голи: Олег Вишневський (43), Юрій Чонка (88).