Попередження

Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=767' (OS errno 28 - No space left on device)

«Буковина» — срібний призер ветеранського чемпіонату України 40+ (ВІДЕО)

Неділя, 24 вересня 2017 16:50

Команда «Буковина» (Чернівці) зіграла у фінальному етапі чемпіонату України 40+, який відбувся у Волочиську Хмельницької області.

У змаганнях братимуть участь команди «Агробізнес» (Волочиськ), «Хімік» (Черкаси), «Гірник» (Кривий Ріг).

23 вересня наші земляки перемогли команду «Хімік» (Черкаси) – 2:0. У складі «Буковини» відзначилися Ігор Мігалатюк (5 хвилина) та Роман Нестеренко (59 хвилина). У іншому матчі господар змагань – «Агробізнес» з рахунком 4:0 переграв «Гірник».

У грі за третю сходинку «Хімік» переграв представників Кривого Рогу – 2:0. А ось у фіналі зустрілися «Агробізнес» і «Буковина». Чернівецька команда, на жаль, поступилася з рахунком 0:2. Наші земляки стали срібними призерами ветеранського чемпіонату.

У воротах «Буковини» двічі «розписався» екс-гравець московського «Спартака», дніпровського «Дніпра», донецького «Шахтаря» та національної збірної України Сергій Нагорняк. Цікаво, що у складі «Агробізнесу» грали відомі українські футболісти. Серед них – Святослав Сирота, Володимир Єзерський, Едуард Цихмейструк та інші.