Попередження

Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=674' (OS errno 28 - No space left on device)

«Буковина» перемогла житомирське «Полісся»

Неділя, 08 жовтня 2017 02:26

У п’ятнадцятому турі друголігової першості України чернівецька «Буковина» приймала команду «Полісся» (Житомир).

У попередньому поєдинкові підопічні Віктора Мглинця перемогли вінницьку «Ниву-В» - 3:0. Звісно, що у День міста «Буковина» прагнула подарувати своїм землякам перемогу.

На жаль, напередодні гри «Буковина» мала проблеми зі складом. Віктор Мглинець у цьому матчі не міг розраховувати на Тараса Сивку та Вадима Українця. Останній пропускав гру через дискваліфікацію.

На 21 хвилині шанс відзначитися мав нападник «Буковини» Руслан Рябий. На жаль, відправити м’яча у ворота суперника Руслан не зміг. Через вісім хвилин міг відправити шкіряну кулю у власні ворота екс-захисник «Буковини» Микола Жовтюк. Цього разу гостям пощастило – рахунок залишився 0:0.

А за хвилину до завершення основного часу першого тайму на удар зі штрафного капітана «Буковини» Володимира Найка зреагував голкіпер житомирського колективу Дмитро Міхєєв. Вже у доданий арбітром час якимось дивом не влучив у ворота господарів Юрій Малєй.

На 56 хвилині на «постріл» Віктора Коровікова зреагував голкіпер «Буковини» Денис Чесановський, а згодом гості залишилися у меншості. Через друге попередження поле достроково залишив Микола Жовтюк.

Наша команда зуміла використати чисельну перевагу. Володимир Найко віддав передачу на Ігоря Бойчука, який увійшов у штрафний майданчик гостей та віддав пас на Євгена Немтінова. Євген зумів свій перший гол у зустрічі. А на 83 хвилині гри Євген Немтінов блискучим ударом у падінні через себе оформив дубль. Цікаво, що Євген став автором дублю другий матч поспіль.

«Буковина», яка не пропускає вже четверту гру поспіль, здобула перемогу з рахунком 2:0.

«Буковина» (Чернівці) – «Полісся» (Житомир) – 2:0 (0:0)

7 жовтня 2017 р. Чернівці. КСОП «Буковина». 600 глядачів.

Арбітр – Райда (Іршава, Закарпатська область), асистенти арбітра – Семанюк, Синишин (обидва – Івано-Франківськ), четвертий арбітр – Морозюк (Івано-Франківськ), спостерігач арбітражу – Кравченко (Львів).

«Буковина»: Чесановський, Нікифоряк, Найко, Шафоростов, Бойчук, Шишигін, Раулюк (Раца, 90), Мелконян, Немтінов (Королянчук, 90+5), Батрак, Рябий (Мунтян, 64; Карапка, 79). Запасні: Гоменюк, Геник, Гакман. Головний тренер – Віктор Мглинець.

«Полісся»: Міхєєв, Дехтяренко, Охріменко, Жовтюк, Кудельний, Коломієць (Зайнчковський, 68), Олексієнко, Малєй (Чаус, 78), Дячук, Колєсніков (Шевчук, 62), Коровіков. Запасні: Школьний, Ковтун, Михайленко, Демчик. Головний тренер – Едуард Хавров.

Голи: Немтінов (72,83).

Попередження: Немтінов (30), Колєсніков (39), Жовтюк (41), Найко (55), Коломієць (61).

Вилучення: Жовтюк (58, друге попередження).