Попередження

Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=70' (OS errno 28 - No space left on device)

«Урожай» - володар міні-футбольного Кубку Чернівецької області (+ ВІДЕО, ФОТО)

Неділя, 25 лютого 2018 13:36

На штучному полі КСОП «Буковина» відбувся фінальний матч міні-футбольного Кубку Чернівецької області.

У вирішальній грі зустрілися команди «Урожай» та «Вікторія – Везувій». Нагадаємо, що нещодавно ці колективи зіграли у фіналі обласного чемпіонату. Тоді перемогу святкував «Урожай» - 5:2.

Кубок Чернівецької області. Фінал. «Урожай» — «Вікторія-Везувій» 2:2. Нагородження (Фоторепортаж)

Звісно, що гравці «Вікторії – Везувію» прагнули взяти реванш за поразку, однак першими у матчі відзначився «Урожай». Гол на свій рахунок записав Михайло Рябий.

Ще у першому таймі рахунок зрівняв Олександр Мікулеску. А у другій половині зустрічі той же Олександр Мікулеску оформив дубль та вивів команду «Вікторія – Везувій» вперед. «Урожай» одразу міг пропустити втретє, однак м’яч оминув ворота цьогорічного міні-футбольного чемпіона області. А за три хвилини до завершення основного часу гри результат зрівняв Сергій Рибак – 2:2.

Долю фінального матчу вирішували пенальті. Гравці «Урожаю» Ярослав Гаталяк, Олег Керчу та Сергій Янчик не схибили, а ось досвідчений виконавець «Вікторії – Везувію» Олександр Крохмалюк забити пенальті не зміг. «Урожай» переміг у серії пенальті (3:1) та здобув Кубок області.

Кращими гравцями матчу визнано Михайла Рябого («Урожай») та Олександра Мікулеску («Вікторія-Везувій»).

Учасників фінального матчу нагороджували перший радник президента ФФУ, голова Чернівецької обласної федерації футболу Василь Орлецький та його заступник Сергій Задорожняк.

«Урожай» - «Вікторія-Везувій» - 2:2 (1:1). Пенальті – 3:1.

Судді: Валерій Шпирко, Василь Фурман.

«Урожай»: Василь Біблюк, Андрій Онуфрієв, Сергій Янчик, Михайло Рябий, Олег Керчу, Сергій Рибак, Ярослав Гаталяк, Сергій Максимчук, Олег Молдован.

«Вікторія – Везувій»: Микола Дрожжа, Влад Мельников, Віталій Савчук, Віталій Гончар, Андрій Беженар, Денис Хандій, Денис Зачиковський, Олександр Крохмалюк, Микола Гречко, Євген Веретенко, Михайло Репчук, Іван Лерко, Едгар Мкртчян, Олександр Мікулеску.

Голи: Михайло Рябий (8), Сергій Рибак (37) - Олександр Мікулеску (17,29).

Пенальті забили: Ярослав Гаталяк, Олег Керчу, Сергій Янчик – Віталій Савчук.

Не забив: Олександр Крохмалюк.