Буковина прийматиме чемпіонат Європи з рогейну

Четвер, 23 серпня 2018 11:00

З 24 по 26 серпня у ДЗОВ «Юність» (смт. Берегомет, Вижницький район) відбуватиметься чемпіонат Європи зі спортивного орієнтування – рогейну.

На Буковині змагатимуться представники України, Австрії, Білорусі, Італії, Іспанії, Латвії, Литви, Нідерландів, Польщі, Румунії, Фінляндії, Франції, Чехії та Естонії. 

Чемпіонат Європи Буковина прийматиме втретє. Раніше подібні змагання відбувалися у Чернівецькій області у 2006 та 2010 роках. Тоді орієнтувальники змагалися у Сторожинецькому, Глибоцькому та Вижницькому районах. 

Відкриття змагань відбудеться 24 серпня о 19 годині. А вже наступного дня розпочнуться змагання (12:00). 26 серпня відбудеться нагородження переможців і призерів. 

Рогейн - командний вид спорту (від двох до п’яти учасників), який поєднує в собі стратегію і тактику, навігацію на пересіченій місцевості, а також фізичну витривалість. Мета команд в змаганнях з рогейну набрати за встановлений час максимальної суми очок, які присуджуються за відвідування контрольних пунктів (встановлені на місцевості та позначені у мапі змагань). До старту змагань командам надається певний час для планування свого маршруту на місцевості та порядку відвідування контрольних пунктів.

Прочитано 557 раз

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1689!

Нас 3765!

Нас 514!