У Чернівцях проведуть благодійний «Кубок Лєрки» (КАЛЕНДАР ІГОР)

П'ятниця, 02 листопада 2018 18:44

5 листопада у ФОК «Олімпія» розпочинається футзальний благодійний турнір пам’яті одного з кращих гравців у історії чернівецької «Буковини» Валерія Семенова – «Кубок Лєрки».

Зібрані кошти передадуть родині Валерія Семенова на спорудження пам‘ятника. 

Довідка «ЧС» 

Валерій СЕМЕНОВ народився 17 травня 1941 року в Ленінграді (нині – Санкт-Петербург). Валерій Борисович захищав кольори Чернівецької команди «Буковина» («Авангард») у 1961-1964, 1967-1974 роках. Валерій Семенов також пограв за колективи «Суднобудівник» (Миколаїв) та «Дніпро» (Кременчук). 

За кар’єру гравця Валерій Борисович зіграв 509 офіційних матчів, у яких забив 71 гол.

Після завершення кар’єри гравця Валерій Семенов працював тренером у ДЮСШ «Буковина». Серед найкращих вихованців Валерія Борисовича – Сергій Черняк, Віталій Ісаєв, Роман Зароченцев, Денис Олійник.

            

КАЛЕНДАР ІГОР

Турніру з футзалу пам’яті Валерія Семенова

«Кубок Лєрки»

місце проведення: ФОК «Олімпія»

Дата

  Час

Гра

Рахунок

I тур група «А»

05.11

17.30

«CBJ-груп» - УСК «Довбуш»

 

05.11

18.10

«Чернівецький рятувальник» - «Мрія –Заставна»

 

Вих. «Leader team»

I тур група «В»

05.11

18.50

«RA – DENT» - «Sezon»

 

05.11

19.30

«Урожай-Моцарелла» - «Фазенда»

 

Вих. «БукФам-Бульвар»

I тур група «С»

05.11

20.10

ФК «Волока» - ДЮСШ-1 «Освіта»

 

05.11

20.50

ФК «Стальнівці» - ФК «Веренчанка»

 

I тур група «Д»

06.11

17.30

«Політех» - НДЕКЦ

 

06.11

18.10

«М'ясо Бук. – Зол. Колос» - «Спартак»

 

I тур група «А» ветерани

1ав

06.11

18.50

«Дрім-Тім» -1 - ФК «Фазенда»

 

2ав

06.11

19.30

«Іва» (с.Коровія) - ФК «Берегомет»

 

I тур група «В» ветерани

1вв

06.11

20.10

«Садгора» - «Дрім-Тім» -2

 

2вв

06.11

20.50

ФК «Буковина-Ретро» -???

 

II тур група «А»

3а

07.11

17.30

«Leader team» - «CBJ-груп»

 

4а

07.11

18.10

УСК «Довбуш» - «Чернівецький рятувальник»

 

Вих. «Мрія –Заставна»

II тур група «В»

07.11

18.50

«БукФам-Бульвар» - «RA – DENT»

 

07.11

19.30

«Sezon» - «Урожай-Моцарелла»

 

Вих. «Фазенда»

 

Дата

Час

Гра

Рахунок

II тур група «С»

07.11

20.10

ФК «Волока» - ФК «Стальнівці»

 

07.11

20.50

ДЮСШ-1 «Освіта» - ФК «Веренчанка»

 

II тур група «Д»

08.11

17.30

«Спартак» - НДЕКЦ

 

08.11

18.10

«М'ясо Бук. – Зол. Колос» - «Політех»

 

II тур група «А» ветерани

3ав

08.11

18.50

«Дрім-Тім» -1 - «Іва» (с.Коровія)

 

4 ав

08.11

19.30

ФК «Фазенда» - ФК «Берегомет»

 

II тур група «В» ветерани

3вв

08.11

20.10

ФК «Буковина-Ретро» - «Садгора»

 

4вв

08.11

20.50

??? - «Дрім-Тім» -2

 

III тур група «А»

12.11

17.30

«Чернівецький рятувальник» - «Leader team»

 

12.11

18.10

«Мрія –Заставна» - УСК «Довбуш»

 

Вих.. «CBJ-груп»

III тур група «В»

12.11

18.50

«Урожай-Моцарелла» - «БукФам-Бульвар»

 

12.11

19.30

«Фазенда» - «Sezon»

 

Вих. «RA – DENT»

III тур група «С»

12.11

20.10

ФК «Веренчанка» - ФК «Волока»

 

12.11

20.50

ФК «Стальнівці» - ДЮСШ-1 «Освіта»

 

III тур група «Д»

13.11

17.30

«Політех» - «Спартак»

 

13.11

18.10

НДЕКЦ - «М'ясо Бук. – Зол. Колос»

 

III тур група «А» ветерани

5 ав

13.11

18.50

ФК «Берегомет» - «Дрім-Тім» -1

 

6 ав

13.11

19.30

«Іва» (с.Коровія) - ФК «Фазенада»

 

III тур група «В» ветерани

5вв

13.11

20.10

«Дрім-Тім» -2 - ФК «Буковина-Ретро»

 

6вв

13.11

20.50

«Садгора» - ???

 

 

Дата

Час

Гра

Рахунок

IV тур група «А»

14.11

17.30

«Leader team» - «Мрія –Заставна»

 

14.11

18.10

«CBJ-груп» - «Чернівецький рятувальник»

 

Вих.. УСК «Довбуш»

IV тур група «В»

14.11

18.50

«БукФам-Бульвар» - «Фазенда»

 

14.11

19.30

«RA – DENT» - «Урожай-Моцарелла»

 

Вих.. «Sezon»

½ фіналу ветерани

 

14.11

20.10

1 м. гр.. «А» - 2 м. гр.. «В»

 

 

14.11

20.50

1 м. гр.. «В» - 2 м. гр.. «А»

 

Вих.

V тур група «А»

15.11

17.30

УСК «Довбуш» - «Leader team»

 

10а

15.11

18.10

«Мрія –Заставна» - «CBJ group»

 

Вих. «Чернівецький рятувальник»

V тур група «В»

15.11

18.50

«Sezon» - «БукФам-Бульвар»

 

10в

15.11

19.30

«Фазенда» - «RA – DENT»

 

Вих. «Урожай-Моцарелла»

 

Матчі плей-офф

 

Дата

     Час

Гра

Рахунок

1/4 фіналу аматори

1

   19.11

   18.00

1 м. гр. «А» - 2 м. гр. «В»

 

2

19.11

19.00

1 м. гр. «В» - 2 м. гр. «А»

 

3

19.11

20.00

1 м. гр. «С» - 2 м. гр. «Д»

 

4

19.11

21.00

1 м. гр. «Д» - 2 м. гр. «С»

 

1/2 фіналу аматори

5

20.11

   17.30

Переможець гри №1 - Переможець гри №2

 

6

20.11

18.20

Переможець гри №3 - Переможець гри №4

 

фінал ветерани

7

   20.11

19.10

Переможець гри 1 м. гр.«А» - 2 м. гр. «В»- Переможець гри 1 м. гр. «В» - 2 м. гр.«А»

 

фінал аматори

8

   20.11

19.50

Переможець гри №5 - Переможець гри №6

 

 

Оргкомітет:

050 657 08 46 - Дзівідзінський Євген Романович

050 660 49 50 – Плахов Олександр Олександрович

Прочитано 237 раз

Новини

Соцмережі