Буковинські боксери відзначилися у Луцьку

Середа, 05 грудня 2018 12:42
Луцьк приймав представницькі змагання Луцьк приймав представницькі змагання Фото fbu.org.ua

У Луцьку на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні відбувся Відкритий Всеукраїнський турнір пам'яті  майстра спорту України Василя Лотоцького. 

На Волині змагалися 150 боксерів із 14 регіонів України (Вінницької, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької та Волинської областей), а також Білорусі, Молдови, Литви та Польщі. 

Змагання відбувалися у чотирьох вікових групах: школярі, юніори, молодь та чоловіки до 22 років. 

У ваговій категорії до 64 кг (А, вікова група 2001-2002 р.н.) змагався буковинець Ратмір Турчанінов (БК «Варяг», тренер – Дмитро Сажен). Ратмір дійшов до фіналу, де поступився представникові Литви Сандісу Дункулісу (1:4).

Срібним призером також став Ілля Сіньков («Колізей-Машзавод», тренери – Олександр та Едуард Погодіни). Ілля змагався у ваговій категорії 81 кг (2001-2002 р.н.). У вирішальному поєдинкові наш земляк, на жаль, поступився Денисові Салабаю (Хмельницька область) – 0:5. Ще один наш земляк Павло Сакрієр (БК «Варяг» Чернівці, тренер Дмитро Сажен) став у своїй ваговій категорії третім.

Переможці змагань: 

2005-2006 р.н. 

41,5 кг – Богдан Федорчук (Запорізька область)

48 кг – Максим Стефанович (Литва)

60 кг – Ерік Ковалевський (Литва)

2003-2004 р.н. 

46 кг – Вадим Байда (Волинська область)

48 кг – Антон Савчин (Закарпатська область)

50 кг – Денис Раздольський (Івано-Франківська область)

52 кг – Віталій Грабовський (Хмельницька область)

57 кг – Давідас Пашкевичус (Литва)

63 кг – Ігор Міндер (Волинська область)

66 кг – Влад Дудар (Волинська область)

2001-2002 р.н. 

49 кг – Максим Оласюк (Волинська область)

52 кг – Назар Гульт (Волинська область)

56 кг – Василь Чорний (Волинська область)

60 кг – Станіслав Андрущенко (Львівська область)

64 кг (А) – Сандіс Дункуліс (Литва)

64 кг (Б) – Максим Мазуркевич (Рівненська область)

69 кг – Роберт Гирштейн (Білорусь)

75 кг – Юрій Ваків (Івано-Франківська область)

81 кг – Денис Салабай (Хмельницька область)

91 кг – Максим Драч (Хмельницька область)

+91 кг – Андрій Кошкаров (Харківська область)

Чоловіки 

64 кг – Артем Шишко (Волинська область)

69 кг – Євген Вакуленко (Одеська область)

75 кг – Михайло Ковалевич (Івано-Франківська область)

 

Прочитано 52 раз
Кращі арбітри Чернівецької області
Кращі асистенти арбітра Чернівецької області

СтарЛайф — Ужгород-УЖНУ

Новини

Соцмережі