Фото: святкові дні представників спорту

Вівторок, 08 січня 2019 08:28

«ЧернівціСпорт» продовжує розповідати про те, як провели святкові дні життя яких пов’язано з Буковиною.

Колишній воротар чернівецької «Буковини Олександр Мусієнко, який минулого сезону у складі «Воркути» став переможцем Канадської футбольної ліги святкував Різдво у рідному Києві з родиною та друзями.


Ще один футболіст – Олександр Крохмалюк, який  встиг пограти за чернівецьку «Буковину», також святкував у родинному колі.


Святкові дні провів з родинному колі і екс-захисник чернівецької «Буковини» Роман Шпірнов, який грав за нашу команду ще у вищій лізі чемпіонату України. Цікаво, що родини Шпірнова та ще одного відомого буковинського футболіста Володимира Павлова святкували разом. Роман Шпірнов і Володимир Павлов є друзями вже багато років та грали разом у чернівецькій «Буковині». Володимир і Роман навіть народилися в один день – 20 березня 1973 року.


А ось святкове фото ще одного колишнього гравця «Буковини» Романа Лаби, який грав за чернівецьку команду у 1992-1993 роках. Роман також відомий за виступами у львівських «Карпатах».


Чемпіон та рекордсмен світу з гирьового спорту, уродженець села Романківці Сокирянського району Чернівецької області Микола Ткачук святкував у Києві.Буковинський шахіст Денис Михайлюк також святкував у родинному колі. Інші ж буковинські шахісти провели свята на змаганнях. Віталій Бернадський змагався в Італії, а Олексій Білич - в Молдові. 


Прочитано 353 раз

Кращий спортсмен Буковини у квітні-травні

Новини

Соцмережі