Обласний міні-футбольний чемпіонат: переконливі перемоги фаворитів та серія пенальті

Неділя, 13 січня 2019 12:24
«T.O/M/studio» здобув перемогу у серії пенальті «T.O/M/studio» здобув перемогу у серії пенальті

На штучному майданчику стадіоні «Буковина» відбулися матчі 1/8 фіналу чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу.

У першому матчі сьогоднішнього ігрового дня один із фаворитів змагань – «Урожай» переміг команду ««Leader team». У першому таймі відзначився Віталій Гончар, а у другій половині зустрічі Юрій Головачук і Михайло Рябий довели рахунок до 3:0.

Ще одним учасником чвертьфіналу став колектив «Волока – 2». Ця команда переконливо перемогла «Університет» - 8:2. У першому таймі підопічні Миколи Осадця чинили гідний опір суперникові і навіть двічі вели у рахункові, однак у другій половині зустрічі «Волока – 2» «відвантажила» у ворота «Університету» п’ять голів.

Драматичним вийшов матч між командами  «T.O/M/studio» та «RA-DENT». У ході матчу гравці «T.O/M/studio» виграв з рахунком 2:0, однак суперник зрівняв результат (2:2). У серії пенальті кращими стали виконавці «T.O/M/studio» - 2:1.

Цікавим був перебіг подій у матчі «Бояни» - «Ваш майстер». У складі «Боян» двічі відзначився Даніел Раулюк, який відомий за виступами у чернівецькій «Буковині», однак дубль 18 – річного гравця представникам Новоселицького району не допоміг. Переміг «Ваш майстер» - 3:2.

Ще одним чвертьфіналістом став колектив «Чудей», який переміг «Прутську корону» - 2:0. Після ударів гравців «Прутської корони м’яч влучав у стійку та поперечину воріт, однак у другому таймі влучними «пострілами» відзначилися Микола Коваленко та Максим Ілюк.

Гол Павла Дудлея приніс мінімальну перемогу «Фазенді» над командою «Довбуш» - 1:0.

Учасниками чвертьфіналу також стали команди  «Вікторія-Везувій-Моцарелла» та «Весільний світ».

«Урожай» - «Leader team» - 3:0 (1:0)

Арбітри – Василь Фурман, Василь Грушкевич.

«Урожай»: Василь Біблюк, Василь Онуфрієв, Сергій Янчик, Віталій Гончар, Михайло Рябий, Юрій Головачук, Олег Керчу, Олександр Дележа, Віталій Ткачук, Дмитро Давидний, Вадим Українець.

«Leader team»: Павло Хмара, Антон Червоний, Віталій Чебан, Олег Херняк, Вадим Кікарош, Олег Клевчук, Володимир Жуківський, Віталій Чехов, Олександр Пікулін, Андрій Корчак, Єгор Спірідонов, Сергій Курик.

Голи: Віталій Гончар (9), Юрій Головачук (28), Михайло Рябий (37).

«Волока-2» - «Університет» - 8:2 (3:2)

Арбітри – Василь Грушкевич, Василь Фурман.

«Волока – 2»: Валентин Подольський, Віталій Мотреску, Володимир Найко, Вадим Пислар, Олександр Тодорович, Руслан Івашко, Сергій Ільїн, Андрій Гордей, Олександр Темерівський, Степан Маковійчук, Олександр Руснак, Руслан Гунчак.

«Університет»: Микола Тупкало, Андрій Лалак, Олег Добровольський, Олександр Жумига, Микола Геник, Дмитро Пентелейчук, Юрій Масікевич, Андрій Королянчук, Василь Нікифоряк.

Голи: Вадим Пислар (3,20), Олександр Темерівський (15,24), Андрій Гордей (24), Руслан Івашко (28), Володимир Найко (30,39) – Микола Геник (1), Олег Добровольський (18).

«T.O/M/studio» - «RA-DENT» - 2:2 (2:0), пенальті – 2:1

Арбітри - Василь Фурман, Василь Грушкевич.

«T.O/M/studio»: Степан Кушнір, Олексій Бакалярик, Сергій Максимчук, Павло Бабій, Олег Молдован, Денис Бульба, Віктор Молдован, Олександр Степанов, Володимир Смола, Василь Луцик, Сергій Павлович.

«RA-DENT»: Володимир Кифяк, Михайло Герцун, Михайло Лазоряк, Валерій Блажко, Андрій Лукащук, Іван Пержун, Дмитро Бараняк, Олег Цуркан.

Голи: Павло Бабій (5), Сергій Максимчук (20) – Михайло Герцун (27), Володимир Смола (30, автогол).

Пенальті забили: Павло Бабій, Олег Молдован – Михайло Герцун.

Не забили: Володимир Кифяк, Михайло Лазоряк.

ФК «Бояни» - «Ваш майстер» - 2:3 (1:3)

Арбітри  - Василь Грушкевич, Василь Фурман.

«Бояни»: Аурел Городинський, Андрій Поліщук, Олександр Мазур, Максим Тринта, Сергій Няйку, Драгош Леонтій, Даніел Раулюк, Вадим Боднараш.

«Ваш майстер»: Юрій Богайчук, Андрій Бучацький, Микола Маковій, Володимир Маковій, Олександр Завершенюк, Андрій Гавриш, Іван Сорохан, Богдан Куцак.

Голи: Даніел Раулюк (6,25) - Андрій Бучацький (11), Іван Сорохан (13), Юрій Богайчук (18).

«Прутська корона» - «Чудей» - 0:2 (0:2)

Арбітри - Олександр Плахов, Валерій Шпирко.

«Прутська корона»: Юрій Кисилиця, Віталій Луцик, Сергій Гамаль, Володимир Павлов, Василь Томащук, Олександр Крохмалюк, Ілля Куруляк, Віталій Соболевський, Дмитро Макаренко, Сергій Найдиш.

«Чудей»: Юрій Ковальчук, Дмитро Дучак, Ілля Стрільчук, Юрій Косован, Марян Косован, Микола Коваленко, Ілля Гуцуляк, Максим Ілюк, Андрій Хачаруєв.

Голи: Микола Коваленко (35), Максим Ілюк (39).

«Фазенда» - УСК «Довбуш» - 1:0 (1:0)

Арбітри – Олександр Плахов, Валерій Шпирко.

«Фазенда»: Микола Гоменюк, Іван Паньків, Тарас Анжієвський, Андрій Фурега, Іван Бузек, Микола Коваль, Дмитро Перчула, Віталій Єлінчук, Павло Дудлей, Денис Петрусяк.

«Довбуш»: Вадим Добрянський, Ладік Мєлконян, Андрій Шишигін, Антон Батрак, Валентин Рудич, Дмитро Лях, Євген Рошко, Юрій Букатар, Юрій Негрич, Станіслав Третяк.

Гол: Павло Дудлей (14).

«Вікторія-Везувій-Моцарелла» - ФК «Волока» - 3:1 (1:1)

«Вікторія-Везувій-Моцарелла»: Микола Дрожжа, Владислав Мельников, Євген Веретенко, Олександр Діденко, Андрій Беженар, Денис Хандій, Денис Зачиковський, Олександр Мікулеску, Микола Гречко, Віталій Савчук.

ФК «Волока»: Олег Цуркан, Каталін Токарь, Олександр Салагор, Михайло Гучик, Роман Жижиян, Віктор Крицан, Андрій Блуй, Георгій Ісарь, Владислав Ватаманюк, Максим Салагор, Владислав Куляк.

Голи: Олександр Мікулеску (6), Віталій Савчук (34), Андрій Беженар (36) – Олександр Салагор (14).

«Весільний світ» - «Інстал ПРО»  - 5:1 (1:1)

«Весільний світ»: Станіслав Іоніцой, Сергій Бурлака, Михайло Скорейко, Ян Валаш, Денис Алекса, Сергій Богачук, Вадим Боднарашик, Тарас Новаковський, Сергій Чорний, Ігор Гончар, Андрій Лесік.

«Інстал ПРО»: Костянтин Гуцул, Павло Мотуз, Валерій Кривинчук, Микола Цепа, Андрій Савчук, Іван Малофій, Денис Ткач, Олександр Зварич, Вадим Бута, Микола Таріца.

Голи: Тарас Новаковський (12), Михайло Скорейко (23), Ян Валаш (23), Вадим Боднарашик (29), Сергій Богачук (31) - Валерій Кривинчук (11).