Буковинець Сивка забив перший гол за «Калуш»

Середа, 30 січня 2019 15:05
Матч «Прикарпаття» - «Калуш» Матч «Прикарпаття» - «Калуш» Фото facebook.com/fckalushcom

Сьогодні, 30 січня, у Івано-Франківську на «Хет-Трик-Арені» відбувся контрольний матч між «Прикарпаттям» і ФК «Калуш».

Підопічні Володимира Ковалюка перемогли з рахунком 4:2. Один із голів у складі «Калуша» забив уродженець Лужан Чернівецької області, екс-гравець «Буковини» Тарас Сивка (18 хвилина). Ще один гол у «Калуша» забив потенційний новачок (51 хвилина).

У «Прикарпаття» відзначилися Роман Барчук (7 хвилина), Ігор Худобяк (20), Роман Бочкур (35) та Василь Цюцюра (54).

Нагадаємо, що 27 січня чернівецька «Буковина» перемогла в Івано-Франківську «Прикарпаття» з рахунком 5:3.