Чернівецька «Буковина» (U13) - володар футзального Кубку України (+ ВІДЕО, ФОТО)

Четвер, 31 січня 2019 17:06
Чернівецька «Буковина» - володар футзального Кубку України (U13) Чернівецька «Буковина» - володар футзального Кубку України (U13)

У Кам`янці-Подільському Хмельницької області  відбулася фінальна частина Кубку України з футзалу серед юнацьких команд (U13).

Як повідомив «ЧернівціСпорт» директор ФОК «Олімпія» Євген Дзівідзінський, у змаганнях взяли участь 16 колективів, які представляли Хмельницьку, Одеську, Івано-Франківську, Запорізьку, Херсонську, Черкаську, Миколаївську, Волинську, Дніпропетровську та Чернівецьку області.

 

 

Спочатку команда «Буковина – 06» (Чернівці), яку тренують Олександр Бужак та Андрій Телегей, зіграла у групі «Г». Наші земляки протидіяли колективам ДЮФК «Надія-Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 3:2, «Темп-ЗАЕС-Продексім» (Енергодар, Запорізька область) – 1:1 (пенальті – 6:7), ДЮФК «Фортуна» (Христинівка, Черкаська область) – 3:0. У групі «Г» буковинці набрали 7 очок та посіли друге місце. 

У чвертьфіналі підопічні Олександра Бужака та Андрія Телегея перемогли ДЮСШ «Олімп» (Сміла, Черкаська область) – 3:0, а у півфіналі – ФК «Гопри-Продексім» (Гола Пристань, Херсонська область) – 3:0. У вирішальній зустрічі наші земляки з рахунком 3:2 обіграли «Таврію» з Василівки Запорізької області – 3:1. 

Найкращі гравці у командах:

Денис Кожедуб (МДЮФК м. Новий Буг)

Назар Коваленко (ДЮФК «Фортуна») 

Віталій Лавренко («Юність-Базис»)

Кирило Лисаченко (ДЮСШ смт. Васильківка) 

Богдан Редушко (ДЮФК «Надія Прикарпаття») 

Дмитро Федик («Академія НФК «Ураган») 

Захар Хамелюк («Фортеця»)

Вадим Поліщук (ДЮСШ №2)

Руслан Волосян («Олімп») 

Дмитро Чумак («Темп-ЗАЕС-Продексім»)

Данило Бевз («Спортлідер»)

Іван Жаданов («Гопри-Продексім») 

Павло Поштар («Буковина»)

Назар Мартиненко («Таврія»)

Артем Сидоренко («Мегаполіс»)

Микола Сакара (ФСК «Іллічівець»)

Найкращий бомбардир:

Максим Дмухайлов («Іллічівець») - 9 голів

Найкращий воротар:

Сергій Белоусов («Таврія»)

Найкращий гравець:

Станіслав Мороз («Буковина»)

Група А

28 січня

Академія НФК «Ураган» – СК «Спортлідер+» – 1:4

ДЮСШ «Олімп» – ДЮСШ (Васильківка) – 6:1

29 січня

ДЮСШ (Васильківка) – Академія НФК «Ураган»  0:6

СК «Сполртлідер+» – ДЮСШ «Олімп» – 2:5

Академія НФК «Ураган» – ДЮСШ «Олімп» – 0:1

ДЮСШ (Васильківка) – СК «Спортлідер+» – 2:6

  1. ДЮСШ «Олімп» (Сміла) – 9
  2. СК «Спортлідер+» (Хмельницький) – 6
  3. Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) – 3
  4. ДЮСШ (Васильківка) – 0

Група Б 

28 січня

ФСК «Іллічівець» – МДЮСШ (Новий Буг) – 4:3

«Мегаполіс» – «Юність-Базис» – 5:2

29 січня

«Юність-Базис» – ФСК «Іллічівець» – 3:3 (пенальті - 2:0)

МДЮСШ (Новий Буг) – «Мегаполіс» – 0:3

«Іллічівець» – «Мегаполіс» – 3:1

«Юність-Базис» – МДЮСШ (Новий Буг) – 0:3 

  1. «Іллічівець» (Чорноморськ) – 7
  2. «Мегаполіс» (Запоріжжя) – 6
  3. МДЮСШ (Новий Буг) – 3
  4. «Юність-Базис» (Умань) – 2 

Група В 

28 січня

«Фортеця» – «Таврія» – 3:0

ДЮСШ-2 – ФК «Гопри-Продексім» – 0:2 

29 січня

ДЮСШ-2 – «Фортеця» – 4:2

«Гопри-Продексім» – «Таврія» – 1:2

«Фортеця» – «Гопри-Продексім» – 0:2

«Таврія» – ДЮСШ-2 – 4:4 (пенальті – 2:1) 

  1. «Гопри Продексім» (Гола Пристань) – 6
  2. «Таврія» (Василівка) – 5
  3. ДЮСШ №2 (Луцьк) – 4.
  4. «Фортеця» (Кам’янець-Подільський) – 3 

Група Г 

28 січня

ДЮФК «Надія Прикарпаття» – «Буковина-06» – 2:3

Голи: Грибан (13, 14) – Трифаненко (1, 12), Лелюх (28)

Попередження: Грибан (22), Козоріз (26) – Мороз (18) 

«Темп-ЗАЕС-Продексім» – ДЮФК «Фортуна» – 6:1 

29 січня

ДЮФК «Фортуна» – ДЮФК «Надія Прикарпаття» – 1:7

«Буковина-06» – «Темп-ЗАЕС-Продексім» – 1:1 (пен. – 6:7)

Голи: Мороз (24) – Чумак (22)

Попередження: Касарим (22) 

ДЮФК «Надія Прикарпаття» – «Темп-ЗАЕС-Продексім» – 1:1 (пен. – 1:2)

ДЮФК «Фортуна» – «Буковина-06» – 0:3

Голи: Трифаненко (5), Мунтян (10), Прокопенко (23) 

  1. «Темп-ЗАЕС-Продексім» (Енергодар) – 7
  2. «Буковина-06» (Чернівці) – 7
  3. ДЮФК «Надія Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 4
  4. ДЮФК «Фортуна» (Христинівка) – 0 

«Нижній» плей-оф 

ДЮСШ № 2 (Луцьк) – «Юність-Базис» (Умань) – 2:0

МДЮСШ (Новий Буг) – «Фортеця» (Кам’янець-Подільський) – 1:3

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Фортуна» (Христинівка) – 2:1

«Надія-Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – ДЮСШ (Васильківка) – 3:0

Чвертьфінал 

ДЮСШ «Олімп» – «Буковина-06» – 0:3

Голи: Мороз (13, 28 – з 6-метрового), Лелюх (24)

Попередження: Лісовий (10) – Прокопець (19), Поштарь (19), Таріца (23) 

«Темп-ЗАЕС-Продексім» – СК «Спортлідер+» – 2:3

«Іллічівець» – «Таврія» – 2:8

«Гопри Продексім» – «Мегаполіс» – 6:1

За 13-16 місця

«Юність-Базис» – «Фортуна» – 1:1 (пен. – 3:2)

МДЮСШ (Новий Буг) – ДЮСШ (Васильківка) – 1:3

За 9-12 місця

«Фортеця» – ДЮФК «Надія Прикарпаття» – 0:1

ДЮСШ-2 – Академія НФК «Ураган» – 1:0

За 5-8 місця

ДЮСШ «Олімп» – «Мегаполіс» – 8:1

«Темп-ЗАЕС-Продексім» – «Іллічівець» – 4:1

Півфінал

«Буковина-06» – «Гопри Продексім» – 3:0

Голи: Лещ (17 – з 6-метрового), Сімков (23), Мороз (27)

Попередження: Філенко (17) 

Стикові матчі: 

Матч за 15 місце

«Фортуна» (Христинівка) – МДЮСШ (Новий Буг) – 7:1

Голи: Бричко (2), Король (3,3,16), Коваленко (14,17), Фомін (28) – Лясковський (1). 

Попередження: Бричко (20). 

Матч за 13 місце

«Юність-Базис» (Умань) – ДЮСШ (Васильківка) – 1:4

Голи: Будченко (13) – Сеневик (2,16), Воскобойник (12), Буабдаллах (28). 

Матч за 11 місце

«Фортеця» (Кам’янець-Подільський) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 3:2

Голи: Ганик (5), Тиж (19), Тимощук (27) – Герук (16, АГ), Федик (28).

Попередження: Герук (4), Тимощук (24). 

Матч за 9 місце

ДЮСШ № 2 (Луцьк) – «Фортеця» (Кам’янець-Подільський) – 3:1

Голи: Поліщук (19), Хомич (21), Яценюк (28) – Тиж (12).

Попередження: Поліщук (21) – Тимощук (20).

Матч за 7 місце

«Мегаполіс» (Запоріжжя) – «Іллічівець» (Чорноморськ) – 0:3

Голи: Дзюін (10), Сакара (10), Антипов (24).

Матч за 5 місце

«Олімп» (Сміла) – «Темп-ЗАЕС-Продексім» (Енергодар) – 5:2

Голи: Лісовий (1,7), Зайченко (2), Пасічніченко (27,ДП, 28) – Толок (17), Чумак (28).

Попередження: Борисенко (19). 

Матч за 3 місце

«Гопри-Продексім» (Гола Пристань) – «Спортлідер+» (Хмельницький) – 8:2

Голи: Загородній (8,10,15), Овчінніков (9), Райчук (14,17), Ніколенко (18), Іваненко (28) – Лисенко (17- пен.,18). 

Фінал

«Буковина» (Чернівці) – «Таврія» (Василівка) – 3:1

Голи: Сімков (1,28), Мороз (17) – Демченко (2).

Попередження: Таріца (15).

 

Прочитано 1449 раз

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1742!

Нас 4138!

Нас 579!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1742!

Нас 4138!

Нас 579!

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області