Чернівецька обласна баскетбольна ліга: коментар Геннадія Водовоза (ВІДЕО)

Неділя, 17 лютого 2019 07:18
Геннадій Водовоз Геннадій Водовоз

Стартового дня другого етапу Чернівецької обласної баскетбольної ліги у різних вікових групах (2001-2003, 2004-2006 роки народження) перемоги здобули команди ЧОДЮСШ.

Своїми враженнями від змагань поділився тренер колективів – переможців Геннадій Водовоз. Зокрема, Геннадій Вікторович зазначив: «Добре те, що у нас є обласна ліга. У нас не вистачає ігрової практики для дітей. Особливо для тих, які виступають у чемпіонаті України. Ми також переглядаємо дітей, які у майбутньому можуть потрапити у команди Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги.

Баскетбол: ЧОБЛ 2018-2019. «СЗОШ №22-Старлайф» — ЧОДЮСШ. Спаринг (Фоторепортаж)

Баскетбол: ЧОБЛ 2018-2019. ЧОДЮСШ — Сторожинецька ДЮСШ 52:41 (Фоторепортаж)

Читати також: На Буковині відбуваються матчі обласної баскетбольної ліги (+2 ВІДЕО)

Старша команда Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи постійно тренується та особливої конкуренції не матиме. Ми до матчів цих змагань підтягуємо резервістів, які на сьогоднішній день перебувають переважно на лавці. У них є шанс показати непогану гру, а ми могли використати їх у певних ігрових моментах матчів чемпіонату України. 

Середня команда ЧОДЮСШ зібрана менше року тому. Перед цим колективом стоїть завдання отримати ігровий досвід. Звісно, що хочеться перемагати та бачити від хлопців хорошу гру. Сьогодні (16 лютого-авт.) наш колектив грав із цікавою сторожинецькою командою. Гра була не зовсім рівною. Десь ми виходили вперед, десь нас наздоганяли. Такі матчі дуже потрібні». 

Нещодавно команда «StarLife-Чернівці», яку також тренує Геннадій Водовоз, достроково здобула путівку у плей-оф першолігового чемпіонату України.

«Дійсно, ми потрапили у четвірку. Це, можливо, для когось несподіванка, а для когось-прогнозовано. Вважаю, що для такої команди – це успіх. Вісімдесят відсотків складу – хлопці 17-18 років. У нас виступають лише троє старших гравців. Усі інші-школярі. Ми одна із наймолодших команд. Молодші баскетболісти грають лише за колектив з Рівного. 

Нам вдалося повторити успіх тої команди, яка була минулого року. Тоді за буковинський колектив грали більш класні виконавці. Однак люди ходять на наші матчі, бо знають усіх наших баскетболістів. Хочу подякувати нашим уболівальникам за підтримку. 

Цього року буде цікавий плей-оф. Ми будемо битися у кожній грі. Запрошуємо на наші матчі. Наступні матчі відбудуться 23-24 лютого. У залі ЧОДЮСШ буковинський колектив прийматиме «Калуш», - сказав Геннадій Водовоз.

Прочитано 261 раз

Новини

Соцмережі