Екс-гравці «Буковини» Майданевич і Пантя – на оглядинах у командах вищої ліги чемпіонату Білорусі (ВІДЕО)

Неділя, 17 лютого 2019 12:04
«Славія-Мозир» забила переможний гол на другій хвилині «Славія-Мозир» забила переможний гол на другій хвилині Фото fcslavia.by

Колишні гравці «Буковини» - захисник Олексій Майданевич та півзахисник Юрій Пантя можуть продовжити кар’єру у вищій лізі чемпіонату Білорусі.

Олексій перебуває у тренувальному таборі ФК «Мінськ», а Юрій – «Славії-Мозир».

16 лютого ФК «Мінськ» та «Славія – Мозирь» зіграли між собою контрольну зустріч. «Славія-Мозир» перемогла з рахунком 1:0. Переможний гол на 2 хвилині гри забив Трапашко.

Олексій Майданевич провів на полі 58 хвилин, а Юрій Пантя відіграв увесь матч. На сьогоднішній день офіційної інформації про підписання контрактів цими футболістами з білоруськими клубами немає.

Юрій Пантя виступав за чернівецьку «Буковину» у 2013-2015 роках (24 матчі). Останнім часом Юрій грав у Криму («Бахчисарай», «Кримтеплиця»).

Щодо Олексія Майданевича, то він захищав кольори «Буковини»  у сезоні-2015/16 (14 матчів, 2 голи). Олексій Майданевич також виступав за команди «Оболонь-Бровар» (Київ) та «Арсенал-Київ».