Баскетбольний «Перший Пролісок»: коментар Аїди Євтушенко (ВІДЕО)

Середа, 13 березня 2019 05:41
Аїда Євтушенко Аїда Євтушенко

Переможцем міжобласного турнір з баскетболу серед команд дівчат 2006-2007 років народження  – «Перший Пролісок» стала команда ОДЮСШ (Івано-Франківськ).

Своїми враженнями від візиту в Мамаївці поділилася наставник команди – переможниці, заслужений тренер України Аїда Євтушенко. 

«Враження від візиту на Буковину найкращі. Ми приїхали у Мамаївці не вперше. Тут завжди проводять чудовий турнір. Приємно було зіграти з чудовими командами. А про чернівецьких суддів кажуть, що вони – найкращі. 

Щодо своєї команди, то її грою задоволена. Ми здобули впевнені перемоги, однак я розумію те, що ми граємо у ВЮБЛ. Тому у нас за рік проведено більше ігор, аніж у інших команд. Зрештою, цей турнір корисний тим, що у ньому можуть проявити себе діти, які займаються менше. Цього разу я взяла на змагання п’ять новачків. У таких турнірах можна перевірити новачків. У матчах ВЮБЛ їх на майданчик не випустиш, бо для подібних зустрічей у них ще не вистачає досвіду. У подібних змаганнях діти і набувають досвіду», - сказала Аїда Євтушенко.

 

 

Прочитано 248 раз

Новини

Соцмережі