Дмитро Дучак: «Продемонстрували те, що можемо бути колективом» (ВІДЕО)

П'ятниця, 15 березня 2019 20:28
Дмитро Дучак Дмитро Дучак

Переможцем голосування за «Кращого гравця міні-футбольного сезону – 2018/19» від «ЧернівціСпорт» на Instagram став представник команди «Чудей» Дмитро Дучак. 

Ми поспілкувалися з одним із лідерів бронзового призера обласного міні-футбольного чемпіонату. 

Про сезон – 2018/19 

Чемпіонат для нас склався непогано. Ми продемонстрували те, що можемо бути колективом. Склалося так, що ми посіли третє місце. Такою командою ми зібралися перший рік. Плануємо наступного року підсилитися для того, щоби і надалі виступати на такому рівні. У нас були гравці непоганого рівня. Ми граємо разом із дитинства. З Максимом Ілюком ми розпочали тренуватися у Миколи Головачука. Тож у нас була зіграність. Ми вийшли з групи з четвертого місця. У підсумку стали третіми. Тепер чекаємо на новий сезон. 

Змагання виявилися цікавими. Деякі молоді гравці проявили себе з найкращого боку. Хочеться побажати їм успіхів та досягати своєї мети. Хочу подякувати організаторам змагань. Кожного року за перемогу змагається багато команд. Тому з кожним роком грати стає цікавіше. 

Про себе 

Футболом розпочав займатися з п’яти років. Перший мій тренер – Дмитро Гордей. Потім він передав мене до Миколи Головачука. Згодом були збори навіть у київському «Динамо», однак я вирішив не ризикувати та піти у іншу професію. Зараз працюю в органах внутрішніх справ. Зрештою, продовжую любити футбол, жити ним. Хотілося того, щоби мої діти грали у футбол. 

Про опитування на «ЧернівціСпорт» 

Для мене це дивина. Це дуже цікаво. Instagram – це одна з найпопулярніших соціальних мереж. Мені приємно, що люди голосували за мене. Дякую Вам за те, що ви постійно розвиваєтесь. Молодці ! Я Вам дуже вдячний.

Прочитано 182 раз

Новини

Соцмережі