Буковинець Олійник другий матч поспіль забиває у чемпіонаті Фінляндії (ФОТО, ВІДЕО)

Неділя, 14 квітня 2019 10:35
Денис Олійник забив гол у ворота «Інтера» Денис Олійник забив гол у ворота «Інтера» Фото facebook.com/SJK07/

Вихованець буковинського футболу Денис Олійник знову відзначився у матчі за свою команду «СІК» (Сейняйокі).

Колектив нашого земляка у другому турі чемпіонату Фінляндії (Вейккаусліга) перемогла на виїзді команду «Інтер» (Турку) – 2:1. Після першого тайму колектив нашого земляка вигравав з рахунком 2:0. На 20 хвилині зустрічі відзначився бразилець Надсон, а під завісу першого тайму результативний удар на свій рахунок записав Денис Олійник (44 хвилина). Гравці «Інтера» вразили ворота гостей на 86 хвилині матчу.

У чемпіонаті Фінляндії «СІК» здобув дві перемоги у двох матчах та посідає друге місце (за втраченими очками – перше). Денис Олійник у двох зустрічах відзначився двічі.

У третьому турі «СІК» прийматиме команду «ХІК». Матч відбудеться 18 квітня.