Суперкубок Заставнівського району здобув «Дністер» із Дорошівців (ФОТО)

Неділя, 05 травня 2019 07:14
Учасники матчу за Суперкубок Заставнівського району Учасники матчу за Суперкубок Заставнівського району

4 травня на стадіоні села Вікно відбувся футбольний матч за Суперкубок Заставнівського району.

На поле вийшли команди «Дністер» (Дорошівці) та футболісти села Василів. На 30 хвилині зустрічі відзначилися гравці «Дністра». Екс-гравець чернівецької «Буковини», тернопільської «Ниви», канадської «Воркути» та інших команд Михайло Рябий заробив пенальті та сам його реалізував.

На 66 хвилині зустрічі Михайло Рябий оформив дубль. Досвідчений гравець завдав удару з метрів 25, а воротар команди села Василів виручити свою команду не зміг.

«Дністер» переміг з рахунком 2:0 та став володарем Суперкубку Заставнівського району.

Кращими гравцями матчу визнано Дмитра Бобика та Михайла Рябого.

Організатором матчу стала Заставнівська районна федерація футболу (голова – Сергій Парайко).

«Дністер» (Дорошівці) – «Василів» - 2:0 (1:0)

4 травня. Село Вікно. 200 глядачів.

Арбітри: Михайло Вітюк (Сторожинецький район), Марія Сас (Чернівці), Володимир Безборотько (Заставнівський район).

Голи: Михайло Рябий (31- з пенальті, 66).