Велогонщики з Чернівців – призери всеукраїнських змагань у Рівному

Неділя, 26 травня 2019 09:24
Велогонщики з Чернівців – призери всеукраїнських змагань у Рівному Велогонщики з Чернівців – призери всеукраїнських змагань у Рівному

Буковинські велогонщики змагалися у трьох стартах, які відбулися у Рівному.

На перемогу претендували 130 учасників. Серед них – 12 буковинців. У чемпіонаті України в парній гонці Олександр Сердюк і Богдан Чинчик посіли третє місце.

На першому етапі чемпіонату України з шорт-треку Олександр Сердюк (юнаки) та Богдан Чинчик (молодші юнаки) стали кращими.

На четвертому етапі Кубку України у гонці крос-кантрі переможцем став Богдан Чинчик. Олександр Сердюк здобув бронзову нагороду.