Визначилися володарі Кубку Чернівецької ДЮФЛ (ФОТО)

Субота, 08 червня 2019 08:58
Визначилися володарі Кубку Чернівецької ДЮФЛ Визначилися володарі Кубку Чернівецької ДЮФЛ

У ФОК «Олімпія» зіграно фінальні матчі Кубку Чернівецької ДЮФЛ.

Команди змагалися у чотирьох вікових групах. 

Результати фінальних матчів: 

2007-2008 р.н. 

«Буковина- 08» (Чернівці) – «Буковина – 1» (Чернівці) – 1:1 (пенальті – 6:5) 

2009 р.н. 

«Буковина-Олімпія» (Чернівці)  – «Олімпік»  (Кам’янка, Глибоцький район) – 1:0 

2010 р.н.

«Буковина» - «Колос» (Новоселиця) – 2:0 

2011 р.н. 

«Буковина-1» - «Форвард» (Герца) – 0:2 

Відбулася також церемонія нагородження переможців і призерів чемпіонату ЧМДЮФЛ. У кожній віковій групі були визначені кращі футболісти. 

У церемонії нагородження взяли участь перший заступник голови Федерації футболу Чернівецької області Сергій Задорожняк, президент Чернівецької ОДЮФЛ Юрій Шелепницький, директор ФОК «Олімпія» Євген Дзівідзінський, колишній гравець «Буковини» Олександр Мікулеску (мережа магазинів «Mozzarella»). 

Підсумки та кращі гравці ХХІІ чемпіонату ЧМДЮФЛ серед команд 2007-2011 років народження: 

2007-2008 р.н. 

1. «Буковина-1» (Чернівці) – 36 (13)

2. «Буковина-08» (Чернівці) – 35 (13)

3. ДЮФК «Спарта-07» (Чернівці) – 32 (13)

4. «Буковина-2» (Чернівці) – 28 (13)

5. «Буковина-08-ІІ» (Чернівці) – 24 (13)

6. ДЮФК «Спарта-08» (Чернівці) – 22 (13)

7. ДЮСШ «Заставна 07» (Заставна) – 19 (13)

8. «Арсенал» (Глибока) – 18 (15)

9. «Буковина-Карпати» (Чернівці) – 15 (13)

10. ДЮСШ «Глибока» (Глибока) – 12 (13)

11. ФК «Фрізор» (Чернівці) – 8 (13)

12. «Буковина-3» (Чернівці) – 7 (13)

13. ДЮСШ «Підгіря» (Сторожинець) – 7 (13)

14. ДЮСШ «Заставна 08» (Заставна) – 3 (13) 

Поза конкурсом: ФК «Купка» (Купка), ДЮСШ «Колос» (Новоселиця), ФК «Чернівці», ДЮСШ №4 (Чернівці), ДЮСШ-4-08» (Чернівці), «Арсенал-2» (Глибока). 

Воротар – Олександр Ропчан («Буковина-1», Чернівці)

Захисник – Денис Топор (ДЮФК «Спарта», Чернівці)

Півзахисник – Кирило Луцкевич («Буковина-08», Чернівці)

Нападник – Владислав Савула («Буковина-08», Чернівці)

Гравець – Степан Шудровський («Буковина-1», Чернівці) 

2009 р.н.

1. ДЮФК «Спарта» (Чернівці) – 34 (12)

2. «Буковина-Олімпія» (Чернівці) – 25 (12)

3. «Колос-СЕПСА» (Берегомет) – 19 (12)

4. «Арсенал» (Глибока) – 18 (12)

5. «Олімпік» (Камянка) – 13 (12)

6. ФК «Станівці» (Станівці) – 12 (12)

7. ДЮФК «Спарта-28» (Чернівці) – 0 (12) 

Поза конкурсом: «Форвард» (Чернівці), «Дружба-ДЮСШ№1» (Чернівці), «Буковина-Авангард» (Чернівці). 

Воротар – Денис Товаринцький («Олімпік», Камянка)

Захисник – Сергій Зварич (ДЮФК «Спарта», Чернівці)

Півзахисник – Вадим Бачинський («Буковина-Олімпія», Чернівці)

Нападник – Андрій Піць («Колос-СЕПСА», Берегомет)

Гравець – Максим Тарновецький (ДЮФК «Спарта», Чернівці) 

2010 р.н.

1. «Буковина-1» (Чернівці) – 44 (16)

2. «Буковина-2» (Чернівці) – 42 (16)

3. «Спарта-1» (Чернівці) – 29 (16)

4. «Колос» (Новоселиця) – 28 (16)

5. «Буковина-Карпати» (Чернівці) – 23 (16)

6. «Олімпік» (Камянка) – 18 (16)

7. «Буковина-3» (Чернівці) – 13 (16)

8. «Форвард» (Герца) – 9 (16)

9. «Спарта-2» (Чернівці) – 2 (16) 

Поза конкурсом: «Буковинка-4» (Чернівці), «Спарта-3» (Чернівці), «Колос-2» (Чернівці). 

Воротар – Артур Скакун («Буковина-1», Чернівці)

Захисник – Андрій Главицький («Буковина-2», Чернівці)

Півзахисник – Кирило Несін («Спарта», Чернівці)

Нападник – Кирило Ротор («Буковина-1», Чернівці)

Гравець – Артем Рибак («Буковина-1», Чернівці) 

2011 р.н.

1. «Буковина-2» (Чернівці) – 24 (9)

2. «Буковина-1» (Чернівці) – 18 (9)

3. «Форвард» (Герца) – 14 (9)

4. ДЮФК «Спарта» (Чернівці) – 14 (9)

5. «Буковина-4» (Чернівці) – 1 (5)

6. «Буковина-3» (Чернівці) – 1 (9) 

Поза конкурсом: «Форвард» (Чернівці), «Олімпік» (Камянка), «Спарта-2» (Чернівці). 

Команда «Буковина-4» (Чернівці) припинила виступи у змагань. 

Воротар – Олексій Павел («Форвард», Герца)

Захисник – Петро Морар («Буковина-2», Чернівці)

Півзахисник – Андрій Візнюк («Буковина-1», Чернівці)

Нападник – Тимур Бойко («Спарта-1», Чернівці)

Гравець – Віталіна Бойчук («Буковина-1», Чернівці) 

Кращий гравець ХХІІ чемпіонату ЧМДЮФЛ – Архип Ковбинька («Буковина – 08», Чернівці)

 

Прочитано 1414 раз

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1686!

Нас 5440!

Нас 644!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1686!

Нас 5440!

Нас 644!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області