Кращий спортсмен Буковини у квітні – травні: лідирують Бернадський та Кіріца

Неділя, 16 червня 2019 05:27
Кращий спортсмен Буковини у квітні – травні: лідирують Бернадський та Кіріца Кращий спортсмен Буковини у квітні – травні: лідирують Бернадський та Кіріца

Читачі «ЧернівціСпорт» визначають кращого спортсмена Буковини у квітні-травні 2019 року.

Піцерія-ресторан італійскої кухні «Al Vesuvio» (Чернівці)

Станом на 16 червня у голосуванні на нашому порталі впевнено лідирує чернівецький міжнародний гросмейстер Віталій Бернадський. Віталій набрав 64 голоси. 

У голосуванні, яке триває у Фейсбуці, лідирує перспективна буковинська баскетболістка Софія Кіріца – 82. 59 голосів мають у своєму активі переможці чемпіонату України з естафетного бігу Максим Кузін, Еміль Ібрагімов, Олександр Помогаєв та Олександр Данілов. 

Голосування завершиться 20 червня. Тож шанувальники спортсменів ще можуть віддати голоси за своїх улюбленців.

Голосування триває на сайті, у Фейсбуці, та Instagram.

Після завершення голосування (20 червня) серед його учасників буде розіграний невеликий, однак пам'ятний сувенір від спортивного буковинського порталу «ЧернівціСпорт».

Увага! Щоби проголосувати у ФБ, потрібно бути членом групи «ЧернівціСпорт». Якщо не вдається, то треба вступити в групу. Серед учасників голосування на Фейсбуці (не спортсменів, а саме голосуючих!) розіграють сертифікат від партнера проекту — піцерії-ресторану італійської кухні Al VesuvioСмачного голосування!

 

Прочитано 312 раз

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Новини

Соцмережі