Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=744' (OS errno 28 - No space left on device)

Футбольна Суперліга області: «Волока» - перша, лідера переслідує «ШКВАЛ» (СТАТИСТИКА, БОМБАРДИРИ, ТАБЛИЦЯ)

Понеділок, 17 червня 2019 08:43
У Суперлізі лідирує «Волока» У Суперлізі лідирує «Волока»

У Суперлізі футбольного чемпіонату Чернівецької області лідером залишається ФК «Волока».

У восьмому турі представники Глибоцького району переконливо здолали «Університет» - 5:0. Дубль оформив досвідчений Максим Ілюк. Відзначилися також Артем  Меркушов (шостий гол у чемпіонаті), Андрій Гордей та Іван Молофій. Цікаво, що п’ять голів у ворота «Університету» гравці «Волоки» забили ще у першому таймі.

На одне очко від лідера відстає ФК «ШКВАЛ» (Чорнівка, Новоселицький район). Цей колектив у восьмому турі переміг у рідних стінах ФК «Магала» - 2:1. Після першого тайму з рахунком 1:0 вигравала «Магала» - 1:0 (відзначився Василь Луцик), однак у другій половині зустрічі Петро Вайпан і Костянтин Малуш принесли перемогу господарям.

На третій сходинці розташувався ФК «Неполоківці» (Кіцманський район). У восьмому турі колектив із Кіцманського району переміг у Строїнцях ще одного претендента на високі місця – «Золотий колос» (1:0). Переможний гол на 15 хвилині гри забив Олексій Бакалярик.

Єдиною командою, яка не набрала жодного очка залишається ФК «Новоселиця – 2017». Цього разу аутсайдер програв вдома «Дністру» - 0:3. П’ятий гол ту чемпіонаті забив гравець новодністровської команди Павло Шишмарьов.

Результати матчів восьмого туру:

с.Чорнівка. ФК «ШКВАЛ» – ФК «Магала» - 2:1 (1:1)

Голи: Костянтин Малуш (28), Петро Вайпан (52, з пенальті) - Василь Луцик (18).

Попередження: Антон Томащук («ШКВАЛ», 66).

Вилучення: Ілля Абрамовський (36) – Василь Раковіца (62).

«Садгора». «RA-DENT» – «Нижні Станівці» – 0:1 (0:1)

Гол: Іван Няйко (9).

Попередження: Володимир Николайчук (39) – Андрій Коваль (57), Михайло Фартушняк (76), Сергій Кричун (86).

с.Волока. ФК «Волока» – ФК «Університет» – 5:0 (5:0)

Голи: Максим Ілюк (10,37), Артем Меркушов (21), Іван Молофій (29), Андрій Гордей (31).

Попередження: Валентин Павловський («Університет», 42).

с.Строїнці. ФК «Золотий колос» – ФК «Неполоківці» – 0:1 (0:1)

Гол: Олексій Бакалярик (15).

м.Новоселиця. ФК «Новоселиця-2017» – ФК «Дністер» - 0:3 (0:1)

Голи: Володимир Мороз (17,58), Павло Шишмарьов (68).

Попередження: Василь Бордієр (52) – Дмитро Попик (65).