Буковинські команди відзначилися на відбірковому етапі УСЛ 3х3 Yavir Street Basket

Вівторок, 25 червня 2019 18:00
Команда «Starlife» (Чернівці) Команда «Starlife» (Чернівці)

У Снятині (Івано-Франківська область) відбувся відбірковий етап УСЛ 3х3 Yavir Street Basket.

Як повідомляє fbu.ua, чемпіонами чоловічої категорії стала команда «Starlife» (Чернівці). За переможців виступали Микита Цуркан, Олександр Радомський, Ілля Камбур, Ростислав Писанчин. Тренер – Геннадій Водовоз.

Друге місце посіли гравці колективу «The Last» (Сторожинець) у складі Андрія  Гречка, Сергія Заблоцького, Павла Гаврилюка та Андрія Іліки.

Замкнули трійку призерів гравці «Калуського пижика» (Руслан Кашперський, Роман Сокін, Євген Дроздов, Владислав Лагойда).

Серед юнаків у категорії U18 найкращими стали гравці «Starlife» (Микита Цуркан, Олександр Радомський, Ілля Камбур, Ростислав Писанчин). Срібний призер – «Selo Basket» (Олександр Столярчук, Валентин Ковтун, Іван Ігнатюк).

Чемпіони кожної категорії отримали право на участь у Суперфіналі чемпіонату України УСЛ 3х3. Чемпіони чоловічої категорії також здобули путівку на турнір категорії PRO (Львів).