Обласну федерацію баскетболу звинуватили у шкідництві – керманич організації Олександр Тюрін вимагає публічних вибачень

Неділя, 07 липня 2019 06:01
Відбірковий етап чемпіонату України УСЛ 3х3 у Чернівцях не відбудеться Відбірковий етап чемпіонату України УСЛ 3х3 у Чернівцях не відбудеться

7 липня у Чернівцях планували провести відбірковий етап чемпіонату України УСЛ 3х3.

Сталося так, що ці змагання не відбудуться. 

У тому, що відбірковий етап чемпіонату України УСЛ 3х3 не відбудеться звинуватили Чернівецьку обласну федерацію баскетболу. Учора, 6 липня, на сайті fbu.ua зявилася стаття «Турнір чемпіонату України УСЛ 3х3 в Чернівцях не відбудеться», де зазначається: 

«З жалем змушені повідомити вам, що відбірковий етап чемпіонату України УСЛ 3х3 в Чернівцях, запланований на 7 липня, в поточному сезоні не відбудеться.

Особливо шкода, що причиною такого сумного результату став відвертий саботаж події з боку Чернівецької обласної федерації баскетболу. Організація, яка із задоволенням розповідає про успіхи чернівецьких команд на інших етапах УСЛ на своєму сайті, зробила все можливе, щоб в Чернівцях етап чемпіонату не відбувся. Керівництво чернівецької федерації відкритим текстом заявило, що не зацікавлене в проведенні даного заходу. У чому ж ще ви повинні бути зацікавлені, шановні?! У той час, коли вся країна об'єдналася в баскетболі 3х3, заробляє очки міжнародного рейтингу, працює задля розвитку виду спорту і зокрема досягнення високої мети (участі національних збірних на Олімпіаді в Токіо 2020), деякі недалекоглядні особистості і організації орієнтовані на розпалювання конфліктів і нанесення відвертої шкоди баскетболу. Вам має бути соромно за себе, ЧОФБ.

Ми вибачаємося за те, що захід не відбудеться і за те, що у багатьох команд банально забрали можливість зіграти в турнірі. Сподіваємося на те, що таких шкідників в українському баскетболі з кожним днем ​​буде все менше». 

Після цього президент ЧОФБ Олександр Тюрін оприлюднив позицію федерації. 

Шановна баскетбольна родина!

З метою захисту іміджу Чернівецька Обласна Федерація Баскетболу, на звинувачення зі сторони Департаменту баскетболу 3х3 Федерації баскетболу України стосовно етапу чемпіонату України з баскетболу 3х3, який мав бути проведений в м.Чернівцях 07.07.2019 року, відкрито заявляю позицію Чернівецької обласної федерації баскетболу.

1. Прошу Генерального менеджера Станислава Светлицького, особисто, надати докази саботажу нашою федерацією проведення цих змагань та що «…зробила все можливе» федерація, щоб ці змагання не відбулися.

2. Опублікувати текст, де, цитата: «…Керівництво Чернівецької федерації відкритим текстом заявило, що не зацікавлені у проведенні даного заходу».

3. Стосовно організації даного заходу. До ЧОФБ звернувся керівник БК «СТРІБА» 04.07.19 року з проханням провести захід замість нього, у зв’язку з тим, що він знаходиться закордоном. На що, я особисто, повідомив, що в такі короткі строки це не можливо, так як ми цей захід не планували. Окремо додам, що даний організатор змагань з баскетболу 3х3 протягом декількох років ПОСТІЙНО, САМОСТІЙНО проводив змагання.

4. 05.07.19 о 17:40 відбулась чергова розмова з приводу даних змагань, під час якої організатор попросив допомогти суддями та секретарями для проведення турніру 07.07.19. Я особисто надав відповідь, що судді та секретарі БУДУТЬ.

5. По моїй інформації, організатор звернувся до організації-власника майданчику з проханням надати майданчик для проведення змагань, на що отримав відповідь про необхідність оформлення прохання відповідним листом та погодження з вищим керівництвом. Так як, це був вечір п’ятниці, це не можливо було вже зробити! 

6. Генеральний менеджер Департаменту баскетболу 3х3 ФБУ, Станіслав Светлицький перед тим як викладати неправдиві факти мав би зателефонувати мені, як керівнику федерації і дізнатись всі обставини. Натомість, з особистої ініціативи він вирішує викласти в публічну площину пост із гучними звинуваченнями. ВИМАГАЮ ПУБЛІЧНИХ ВИБАЧЕНЬ перед Чернівецькою обласної федерацією баскетболу!!!

Виходячи з викладеного, звертаюсь до ФБУ - Федерація баскетболу України з проханням на наступному засіданні Виконавчого комітету ФБУ розглянути дії Департаменту баскетболу 3х3 ФБУ в особі Светлицького, які нанесли суттєві збитки іміджу Чернівецькій обласній федерації баскетболу, та мені особисто, як керівнику даної організації та запросити мене на засідання.

Президент ЧОФБ О.Тюрін 

Думається, що історія матиме продовження. Далі буде ?

Прочитано 356 раз

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Новини

Випадкова зірка

Соцмережі

Випадкова персона
Випадкове фото
Випадкове відео