День народження святкує найтитулованіший тренер обласного футболу Євген Дзівідзінський

Четвер, 08 серпня 2019 04:47
Євген Дзівідзінський Євген Дзівідзінський

8 серпня День народження святкує директор ФОК «Олімпія», гравець та тренер найтитулованішої аматорської команди Буковини «Легмаш» (Чернівці) Євген Дзівідзінський.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Євген Романович – уродженець Івано-Франківської області. У 1964-1965 роках захищав ворота команд зі Сторожинця та Красноїльська. У 1965 році перспективний воротар отримав запрошення у чернівецьку «Буковину», яку тоді очолював заслужений тренер СРСР Михайло Корсунський. Після нетривалого перебування в «Буковині» Євген Романович служив у армії та виступав за латвійський колектив СКА (Єлгава). 

З 1969 по 1997 роки Євген Дзівідзінський працював на виробничому об’єднанні «Легмаш». Певний час Євген Романович був граючим наставником «Легмашу», а згодом повністю зосередився на тренерській роботі. 

За «Легмаш» виступало багато відомих гравців. Серед них – Сергій Пасечник (грав за чернівецьку «Буковину» та московський ЦСКА) та Олександр Бойко (у 70-80-х роках виступав за чернівецьку «Буковину», київське «Динамо» та харківський «Металіст»). У різний час за команду Євгена Дзівідзінського пограли відомі на Буковині гравці Віталій Куниця, Олексій Лазенко, Віктор Барчук, Микола Гафійчук, Петро Бойчук, Анатолій Івануник, Василь Думенко, Дмитро Семенюк, Іван Солтисік та інші.  

Під керівництвом Євгена Романовича «Легмаш» сім разів вигравав чемпіонат Чернівецької області. Колектив «Легмаш» під орудою Євгена Дзвівдзінського сім разів володів Кубком Буковини. 

Досягнув успіхів Євген Дзівідзінський із командою ФК «Васловівці» (Заставнівський район), з якою тричі вигравав першість Чернівецької області. 

29 вересня 2004 року офіційно відкрили ФОК «Олімпія».  Зараз в «Олімпії» проводяться багато всеукраїнських і міжнародних змагань з футзалу, баскетболу, волейболу, боксу, карате та інших видів спорту.  

«ЧернівціСпорт» вітає Євгена Романовича з Днем народження. Бажаємо міцного здоров'я, щастя та нових спортивних здобутків.

Прочитано 311 раз

Читайте також

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Новини

Випадкова зірка

Соцмережі

Випадкова персона
Випадкове фото
Випадкове відео