Представники Буковини змагаються у «Відкритому Кубку Львова з шахів»

Понеділок, 19 серпня 2019 05:48
Представники Буковини змагаються у «Відкритому Кубку Львова з шахів» Представники Буковини змагаються у «Відкритому Кубку Львова з шахів» Фото Ірини Ферин. UA:Львів

У Львові відбувається шаховий фестиваль «Відкритий Кубок Львова з шахів».

У рамках Кубку відбудеться три турніри: у класичні шахи гратимуть шахісти усіх рівнів – від гросмейстера до початківця, а також усіх вікових категорій; у швидкі шахи спортсмени до 10 років та від 11 до 65+ змагатимуться окремо. 

Вже завершено змагання у швидких шахах. На перемогу претендували 168 учасників, які представляли Україну, Росію, Польщу, Азербайджан, Ісландію, Туреччину, Хорватію, Литву, Словаччину, Бельгію, Молдову, Швецію, Білорусь, Угорщину. 

Змагаються у Львові і представники буковинських шахів. Чернівецький міжнародний гросмейстер Віталій Бернадський посів у рапіді 9 місце – 6,5 очка з 9. Ще один наш земляк – Георгій Мінтенко, який на міжнародних змаганнях представляє Угорщину, набрав 5 очок та опинився на 65 – ій сходинці.

Буковинець Дмитро Швед набрав 3,5 очка (125 місце). В активі Анастасії Тимкул 2,5 очка (154 місце). 

Трійку призерів склали Мартин Кравців (Львів), Сергій Овсієвич (Мукачево) та Віталій Сивук (Миколаїв), які набрали по 7,5 очка.

ПІДСУМКОВЕ СТАНОВИЩЕ 

Прочитано 140 раз

Кращий гравець Буковини у міні-футбольному сезоні 2019/20

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

Нас 1536!

Нас 3091!

Нас 326!