Ігор Гогіль: «Буковина» та «Прикарпаття» повинні грати у Прем'єр-лізі» (ВІДЕО)

П'ятниця, 22 листопада 2019 11:02
Ігор Гогіль Ігор Гогіль

Нещодавно на ФОК «Олімпія» провели практичну сесію здобувачів ліцензії А – диплому УЄФА. На цей захід завітав івано-франківський тренер, відомий у минулому футболіст Ігор Гогіль.

У розмові з «ЧернівціСпорт» Ігор пригадав свою кар’єру гравця. 

- Ігорю, чи пам’ятаєте свій дебют на професійному рівні ? Пригадується, що у 1995 році Ви захищали кольори стрийської «Скали»… 

- Я навіть і не пам’ятаю… Я ще пограв у команді «Бескид» (Надвірна), а вже потім була «Скала». Мені важко пригадати свій перший матч у цій команді. Я там був недовго, а згодом знову грав за «Бескид».

А вже після Надвірної потрапив у київський ЦСКА. А вже потім виступав за «Борисфен», одеський «Чорноморець», «Прикарпаття». На жаль, кар’єра гравця тривала не дуже довго. За станом здоровя припинив виступи на професійному рівні у 27 років. Зайнявся тренерською діяльністю. Тренував дітей та аматорську команду «Цементник» (Ямниця), з якою вигравав чемпіонат Івано-Франківської області та здобував Кубок краю. 

gogil01

- Виступи за яку команду Вам запам’яталися найбільше ? 

- Звичайно, що за ЦСКА. У складі цієї команди став фіналістом Кубку України, отримав звання «майстер спорту України». Відіграв у київській команді чотири роки. Пощастило попрацювати з відомими фахівцями. Зокрема, з Володимиром Безсоновим. У «Чорноморці» виступав недовго. А у рідному «Прикарпатті» завершив професійну кар’єру. 

- Відомо, що Ви грали за аматорські команди Чернівецької області… 

- Коли завершував із професійним футболом, то Юрій Крафт запросив мене у команду «Підгір'я» (Сторожинець). Щоправда, ми пробули там недовго. Нас там не дуже сприймали.

Потім нас запросили у ФК «Лужани». Ми стали чемпіонами області, виграли Кубок. У Сторожинці було приємно працювати з Юрієм Крафтом. Юрій Рудольфович – золота людина. З ним також були і у Лужанах, де був сильний колектив та президент Василь Орлецький. Приємно було грати у такій команді. 

- Розкажіть про свою нинішню роботу… 

- Зараз працюю тренером – селекціонером івано-франківського «Прикарпаття». Ви знаєте, що «Прикарпаття» націлене лише на місцевих вихованців. Роботи важкої немає, бо не шукаєш гравців по всій Україні. А своїх знаєш практично усіх. Працюю також у СДЮСШОР «Прикарпаття» з командою U17. Це випускна група. 

- Ваші побажання буковинському вболівальникам… 

- Я поважаю буковинських тренерів. З багатьма з них я грав і працював. Ми дружимо. Хочеться того, щоби тут відродилися славні футбольні традиції. «Буковина» та «Прикарпаття» повинні грати у Прем'єр-лізі. Треба те, щоби до нас повернувся великий футбол. 

Довідка «ЧС» 

Ігор ГОГІЛЬ народився 14 лютого 1976 року. Футболом розпочав займатися в Івано-Франківську (перший тренер – Річард Гуцуляк). Займався футболом також у ВПУ – 21 (тренер – Богдан Дебенко). 

Грав за команди «Бескид» (Надвірна), «Скала» (Стрий), «Хутровик» (Тисмениця), ЦСКА (Київ), «Чорноморець» (Одеса), «Прикарпаття» (Івано-Франківськ), «Енергетик» (Бурштин), «Лукор» (Калуш), «Борисфен» (Бориспіль). У складі ЦСКА – фіналіст Кубку України – 1997/98. 

Виступав за аматорські колективи Чернівецької області «Підгіря» (Сторожинець) та ФК «Лужани». 

Тренував аматорську команду «Цементник» (Ямниця), з якою у 2006 році виграв чемпіонат і Кубок Івано-Франківської області.

Прочитано 127 раз

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Новини

Випадкова зірка

Соцмережі

Випадкова персона
Випадкове фото
Випадкове відео