П'ятниця, 27 грудня 2019 11:08
Буковинські мотогонщики отримали нагороди за підсумками сезону – 2019 Буковинські мотогонщики отримали нагороди за підсумками сезону – 2019

Буковинських мотокросменів нагородили у Києві на урочистій церемонії нагородження найкращих мотоспортсменів спортивного сезону 2019 року.

Про це повідомили у Федерації мотоциклетного спорту України.

Відзначили спортсменів, які за результатами чемпіонатів і Кубків України отримали перемоги та стали призерами з різних видів мотоциклетного спорту.

Вдало виступив дебютант чемпіонату України з мотокросу серед підлітків Назарій Філіпчук із Кіцманщини, який завоював бронзову медаль цього року в класі 50 куб.см.

За друге місце відзначили чернівчанина Ігоря Фрунзе - майстра спорту України, який цього року захищав Україну на чемпіонаті Європи з мотокросу на квадроциклах.

Мотокросмен Максим Купина з Кіцманщини посів у фіналі Кубку України в класі МХ2 третє місце. Тепер він розраховує на більш вдалий виступ в наступному році у Чемпіонаті України з мотокросу та суперкросу.

Цього року в фіналі Кубку України з мотокросу досвідчений спортсмен Буковини Олег Скрипников зайняв третє місце в групі ветеранів.

У відбіркових змаганнях Кубку України з мотокросу буковинці також завоювали чимало призових місць: в класі 50 см кубічних у віковій групі від 5 до 9 років Філіпчук Назарій посів третє місце в класі 65 см кубічних Едгар Унгуряну посів 5 місце (посередині) і в цьому ж класі Кирило Тодоріко  зайняв четверте місце.