«ЧОДЮСШ – СНЕ BASKET» здобув першу перемогу у Черкасах

Субота, 25 січня 2020 06:20
«ЧОДЮСШ – СНЕ BASKET» здобув першу перемогу у Черкасах «ЧОДЮСШ – СНЕ BASKET» здобув першу перемогу у Черкасах

Команда «ЧОДЮСШ – СНЕ BASKET» розпочала виступи у четвертому турі Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги (гравці 2003 року народження, дивізіон «Б»).

Ці змагання відбуваються в Черкасах.

24 січня підопічні Геннадія Водовоза зустрічалися з командою КДЮСШ-1 (Суми). Після першої чверті буковинський колектив мав перевагу у чотирнадцять очок. А на велику перерву команди пішли при рахункові 48:21 на користь «ЧОДЮСШ – СНЕ BASKET». Згодом чернівецька команда суттєво збільшила свою перевагу. Підсумок матчу – 91:47.

Найбільше очок «ЧОДЮСШ – СНЕ BASKET» принесли Ростислав Писанчин, Нікіта Когут і Валентин Ковтун.