Іван Білич: «У «Білій турі» є «кабінет Валентина Афанасійовича» (ВІДЕО)

Четвер, 13 лютого 2020 10:28
Іван Білич Іван Білич

Минулого тижня у Чернівцях відбувся другий етап туру «Шахова Буковина 2020» - «Меморіал Валентина Бондаря».

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

Нас 1536!

Нас 3091!

Нас 326!

Валентин Бондарь працював тренером у Чернівцях 16 років. Серед вихованців тренера – багато кандидатів у майстри спорту та першорозрядників. Валентин Боднарь – перший тренер майстра ФІДЕ Олексія Білича. 

Пригадати відомого тренера ми попросили президента ГО «Федерація шахів Чернівецької області» Івана Білича.

«Ми познайомилися із Валентином Афанасійовичем у шаховому клубі «Біла тура». Тоді Олексій розпочав займатися шахами. Я шукав у Чернівцях шаховий клуб і тренера. Прийшов у клуб «Біла тура», де зустрів Валентина Афанасійовича. Олексій півроку приходив у шаховий клуб. Потім поїхали на чемпіонат України у Чорноморськ. Валентин Афанасійович поїхав з нами. Це був перший турнір Олексія. Я попросив Валентина Афанасійовича підтримати нас.

Валентин Бондарь

Валентин Афанасійович був чудовою людиною. Ніхто не вірить у те, що його вже немає з нами. Приміщення, де він працював, ми і досі називаємо «кабінет Валентина Афанасійовича». Незважаючи на те, що у нього не було руки, він міг самий щось підфарбувати, відремонтувати підлогу.

У 2015 році ми організовували перший фестиваль «Chernivtsi open», то Валентин Афанасійович привіз інвентар. Ми попросили, щоби він лише підготував інвентар, а він самий його привіз. З ним було дуже легко працювати.

Валентин Афанасійович народився у Дніпропетровській області, а потім жив у Росії. А коли приїхав у Чернівці, то полюбив наше місто та навіть присвячував йому вірші. Валентин Бондарь також писав вірші про дітей, шахи.

Приємно, що у нас є гідна заміна Валентину Бондарю. У нас є молодий тренер – кандидат у майстри спорту Денис Михайлюк. Я багато спілкуюся з батьками дітей. Вони дуже задоволені роботою Дениса Михайлюка. Думаю, що перспектива у цього тренера є. Ще у нас є Владислав Хриков, який займався у Валентина Бондаря з 6-7 років. Зараз Владислав завершує навчання та готовий працювати тренером», - сказав Іван Білич.

Прочитано 127 раз

Кращий гравець Буковини у міні-футбольному сезоні 2019/20

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

Нас 1536!

Нас 3091!

Нас 326!