Буковинський шахіст Олексій Білич – переможець чемпіонату України U16

П'ятниця, 13 березня 2020 18:44
Олексій Білич Олексій Білич Фото Тетяни Караім

У Чернівцях завершився шаховий чемпіонат України (класика) серед юнаків і дівчат віком до 16 років.

Стеж за
ЧернівціСпорт
у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Приємно, що чемпіонське звання здобув чернівецький майстер ФІДЕ Олексій Білич. Після п’яти турів в активі Олексія було три очка. На жаль, наш земляк поступився у п’ятому та шостому турах, однак згодом здобув п’ять перемог поспіль. «Жертвами» буковинця стали Юліан Мальований. Костянтин Кучер, Андрій Придун, Михайло Тобак і Валентин Прокоф'єв. У підсумку Олексій набрав 8 очок із 11.

Срібним призером став ще один майстер ФІДЕ – Юліан Мальований (Київ), який також набрав 8 очок. Трійку кращих замкнув Дмитро Кушко (Харківська область) – 7 очок. Цікаво, що напередодні останнього туру на чемпіонське звання претендували одразу четверо (!) шахістів – Дмитро Кушко, Назар Лаптій, Юліан Мальований та Олексій Білич.

Ще один представник Чернівецької області Ярослав Сараєв набрав 4 очка та посів десяте місце.  

Перший тур

Богдан Лозинський – Назар Лаптій – 1-0

Олексій Білич – Ярослав Сараєв – 1-0

Єлизавета Гребенщикова – Валентин Прокоф'єв – 0-1

Дмитро Кушко – Михайло Тобак – 1-0

Вадим Петровський – Андрій Придун – 1/2 – 1/2

Юліан Мальований – Костянтин Кучер – 1-0

Другий тур

Назар Лаптій – Костянтин Кучер – 1-0

Андрій Придун – Юліан Мальований – 0-1

Михайло Тобак – Вадим Петровський – 1-0

Валентин Прокоф'єв – Дмитро Кушко – 0-1

Ярослав Сараєв – Єлизавета Гребенщикова – 1-0

Богдан Лозинський – Олексій Білич – 0-1

Третій тур

Олексій Білич – Назар Лаптій  - 1/2 – 1/2

Єлизавета Гребенщикова – Богдан Лозинський - 1/2 – 1/2

Дмитро Кушко – Ярослав Сараєв – 1-0

Вадим Петровський - Валентин Прокоф'єв – 0-1

Юліан Мальований – Михайло Тобак – 1-0

Костянтин Кучер – Андрій Придун - 0-1

Четвертий тур

Назар Лаптій – Андрій Придун – 1-0

Михайло Тобак – Костянтин Кучер – 1-0

Валентин Прокоф'єв – Юліан Мальований - 1/2 – 1/2

Ярослав Сараєв – Вадим Петровський – 1-0

Богдан Лозинський – Дмитро Кушко – 1-0

Олексій Білич – Єлизавета Гребенщикова - 1/2 – 1/2

Пятий тур

Єлизавета Гребенщикова – Назар Лаптій – 0-1

Дмитро Кушко – Олексій Білич – 1-0

Вадим Петровський – Богдан Лозинський – 1-0

Юліан Мальований – Ярослав Сараєв – 0-1

Костянтин Кучер - Валентин Прокоф'єв – 0-1

Андрій Придун – Михайло Тобак – 1-0

Шостий тур

Назар Лаптій – Михайло Тобак - 1/2 – 1/2

Валентин Прокоф'єв – Андрій Придун – 1-0

Ярослав Сараєв – Костянтин Кучер – 0-1

Богдан Лозинський – Юліан Мальований – 0-1

Олексій Білич – Вадим Петровський – 0-1

Єлизавета Гребенщикова – Дмитро Кушко – 0-1

Сьомий тур

Дмитро Кушко – Назар Лаптій – 1-0

Вадим Петровський – Єлизавета Гребенщикова – 1-0

Юліан Мальований – Олексій Білич – 0-1

Костянтин Кучер – Богдан Лозинський - 1/2 – 1/2

Андрій Придун – Ярослав Сараєв – 1-0

Михайло Тобак – Валентин Прокоф'єв – 1-0

Восьмий тур

Назар Лаптій - Валентин Прокоф'єв – 1-0

Ярослав Сараєв – Михайло Тобак – 0-1

Богдан Лозинський – Андрій Придун – 0-1

Олексій Білич – Костянтин Кучер – 1-0

Єлизавета Гребенщикова – Юліан Мальований – 0-1

Дмитро Кушко – Вадим Петровський - 1/2 – 1/2

Девятий тур

Вадим Петровський – Назар Лаптій – 0-1

Юліан Мальований – Дмитро Кушко -  1/2 – 1/2

Костянтин Кучер – Єлизавета Гребенщикова - 1/2 – 1/2

Андрій Придун – Олексій Білич – 0-1

Михайло Тобак – Богдан Лозинський – 1-0

Валентин Прокоф'єв – Ярослав Сараєв – 0-1

Десятий тур

Назар Лаптій – Ярослав Сараєв – 1-0

Богдан Лозинський - Валентин Прокоф'єв - 1/2 – 1/2

Олексій Білич – Михайло Тобак – 1-0

Єлизавета Гребенщикова – Андрій Придун – 0-1

Дмитро Кушко – Костянтин Кучер – 0-1

Вадим Петровський – Юліан Мальований – 0-1

Одинадцятий тур

Юліан Мальований – Назар Лаптій – 1-0

Костянтин Кучер – Вадим Петровський - 1/2 – 1/2

Андрій Придун – Дмитро Кушко – 1-0

Михайло Тобак – Єлизавета Гребенщикова - 1/2 – 1/2

Валентин Прокоф'єв – Олексій Білич – 0-1

Ярослав Сараєв – Богдан Лозинський – 0-1

Підсумкове становище:

Олексій Білич (Чернівецька область) - 8

Юліан Мальований (Київ) – 8

Дмитро Кушко (Харківська область) – 7

Назар Лаптій (Чернігівська область) – 7

Андрій Придун (Львівська область) – 6,5

Михайло Тобак (Одеська область) – 6

Валентин Прокоф'єв (Івано-Франківська область) – 5

Вадим Петровський (Закарпатська область) – 4,5

Богдан Лозинський (Івано-Франківська область) – 4,5

Ярослав Сараєв (Чернівецька область) – 4

Костянтин Кучер (Волинська область) – 3,5

Єлизавета Гребенщикова (Дніпропетровська область) - 2

У змаганнях серед дівчат перемогу святкувала Софія Гризлова (Одеська область), яка набрала 8,5 очка. На другій сходинці опинилася Анастасія Дубовик (Дніпропетровська область) – 8,5. Бронзовою призеркою стала Юлія Олексієнко (Харківська область) – 7,5.

Буковинська шахістка Анастасія Тимкул перемогла в останніх двох партіях і вийшла на 9-е місце (3,5 очка).

Перший тур

Юлія Олексієнко – Ніна Тягунова – 1-0

Поліна Петрова – Софія Гризлова – 0-1

Анна Григорєва – Анастасія Дубовик – 0-1

Поліна Лищенко – Анастасія Тимкул – 1/2 – 1/2

Катерина Григорчук – Софія Іваницька – 1-0

Людмила Іваницька – Юлія Кравець - 1/2 – 1/2

Другий тур

Ніна Тягунова – Юлія Кравець – 0-1

Софія Іваницька – Людмила Іваницька - 1/2 – 1/2

Анастасія Тимкул – Катерина Григорчук – 0-1

Анастасія Дубовик – Поліна Лищенко – 1-0

Софія Гризлова - Анна Григорєва – 1-0

Юлія Олексієнко – Поліна Петрова - 1/2 – 1/2

Третій тур

Поліна Петрова – Ніна Тягунова – 1-0

Анна Григорєва – Юлія Олексієнко – 0-1

Поліна Лищенко – Софія Гризлова - 1/2 – 1/2

Катерина Григорчук – Анастасія Дубовик - 1/2 – 1/2

Людмила Іваницька – Анастасія Тимкул – 1-0

Юлія Кравець – Софія Іваницька - 1/2 – ½

Четвертий тур

Ніна Тягунова – Софія Іваницька - 1/2 – 1/2

Анастасія Тимкул – Юлія Кравець – 1-0

Анастасія Дубовик – Людмила Іваницька – 0-1

Софія Гризлова – Катерина Григорчук – 1-0

Юлія Олексієнко – Поліна Лищенко – 1-0

Поліна Петрова – Анна Григорєва – 0-1

Пятий тур

Анна Григорєва – Ніна Тягунова – 1-0

Поліна Лищенко – Поліна Петрова - 1/2 – 1/2

Катерина Григорчук – Юлія Олексієнко - 1/2 – 1/2

Людмила Іваницька – Софія Гризлова – 0-1

Юлія Кравець – Анастасія Дубовик – 0-1

Софія Іваницька – Анастасія Тимкул – 1-0

 

Шостий тур

Ніна Тягунова – Анастасія Тимкул – 1-0

Анастасія Дубовик – Софія Іваницька – 1-0

Софія Гризлова – Юлія Кравець – 0-1

Юлія Олексієнко – Людмила Іваницька – 0-1

Поліна Петрова – Катерина Григорчук – 1-0

Анна Григорєва – Поліна Лищенко – 0-1

Сьомий тур

Поліна Лищенко – Ніна Тягунова - 1/2 – 1/2

Катерина Григорчук - Анна Григорєва - 1/2 – 1/2

Людмила Іваницька – Поліна Петрова - 1/2 – 1/2

Юлія Кравець - Юлія Олексієнко – 0-1

Софія Іваницька – Софія Гризлова - 1/2 – 1/2

Анастасія Тимкул – Анастасія Дубовик – 0-1

Восьмий тур

Ніна Тягунова – Анастасія Дубовик – 0-1

Софія Гризлова – Анастасія Тимкул – 1-0

Юлія Олексієнко – Софія Іваницька – 1-0

Поліна Петрова – Юлія Кравець – 0-1

Анна Григорєва – Людмила Іваницька – 0-1

Поліна Лищенко – Катерина Григорчук - 1/2 – 1/2

Девятий тур

Катерина Григорчук – Ніна Тягунова – 0-1

Людмила Іваницька – Поліна Лищенко - 1/2 – ½

Юлія Кравець – Анна Григорєва – 1-0

Софія Іваницька – Поліна Петрова – 1-0

Анастасія Тимкул – Юлія Олексієнко – 0-1

Анастасія Дубовик – Софія Гризлова - 1/2 – 1/2

Десятий тур

Ніна Тягунова - Софія Гризлова – 0-1

Юлія Олексієнко - Анастасія Дубовик - 1/2 – 1/2

Поліна Петрова - Анастасія Тимкул – 0-1

Анна Григорєва - Софія Іваницька – 0-1

Поліна Лищенко - Юлія Кравець -  1/2 – 1/2

Катерина Григорчук - Людмила Іваницька – 1-0

Одинадцятий тур

Людмила Іваницька – Ніна Тягунова - 1/2 – 1/2

Юлія Кравець – Катерина Григорчук - 1/2 – 1/2

Софія Іваницька – Поліна Лищенко - 1/2 – 1/2

Анастасія Тимкул - Анна Григорєва – 1-0

Анастасія Дубовик – Поліна Петрова – 1-0

Софія Гризлова – Юлія Олексієнко – 1-0

 

Підсумкове становище:

Софія Гризлова (Одеська область) – 8,5

Анастасія Дубовик (Дніпропетровська область) – 8,5

Юлія Олексієнко (Харківська область) – 7,5

Людмила Іваницька (Івано-Франківська область) – 6

Юлія Кравець (Львівська область) – 6

Катерина Григорчук (Херсонська область) – 5,5

Софія Іваницька (Івано-Франківська область) – 5,5

Поліна Лищенко (Херсонська область) – 5

Анастасія Тимкул (Чернівецька область) – 3,5

Поліна Петрова (Харківська область) – 3,5

Ніна Тягунова (Запорізька область) – 3

Анна Григорєва (Одеська область) – 2,5

Інформаційна підтримка«Шахова Буковина» та «ЧернівціСпорт».

Read 352 times

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1532!

Нас 3185!

Нас 334!