Фільми про спорт, які варто переглянути

Понеділок, 23 березня 2020 15:14
Фільм «Швидше власної тіні» Фільм «Швидше власної тіні»

Перебуваючи вдома, у Вас є чудова можливість подивитися забуті фільми про спорт.

«ЧернівціСпорт» пропонує Вам пригадати кінострічки про спорт радянської епохи.

Григорий Плужник

«Воротар» (1936, футбол)

У фільмі розповідається історія простого хлопця Антона Кандідова. Спершу він працює на сільськогосподарських роботах - перевозить на човні по Волзі кавуни. Помітивши, як спритно Антон ловить і вантажить кавуни, йому кажуть, що він міг би стати воротарем і грати в футбол. На шляху до воротарського слави його чекають перемоги та розчарування.

Иван Косых, Лев Лобов

«Чемпіон світу» (1954, боротьба)

Історія простого сільського хлопця - коваля і спортсмена, який зумів відстояти звання чемпіона світу з боротьби.

У головній ролі – срібний та бронзовий призер чемпіонату СРСР з класичної боротьби Олексій Ванін.

Хоккеисты (1964)

«Хокеїсти» (1964, хокей)

Тридцятирічний капітан хокейної команди «Ракета» Дуганов, титулований і досвідчений гравець, вирішує боротися за спортивне довголіття таких «старих», як він та намагається довести, що йому ще зарано на пенсію.

У ролях – зірки радянського кіно Вячеслав Шалевич, Геннадій Юхтін, Микола Рибніков, Георгій Жженов, Михайло Глузький, Володимир Івашов.

Одну із ролей у фільмі зіграв Олімпійський чемпіон, дворазовий чемпіон світу, п’ятиразовий чемпіон Європи Олексій Гуришев.

Сотвори бой (1969)

«Сотвори бій» (1969, фехтування)

Двоє друзів змагаються на фехтувальній доріжці. Одному більше щастить в спорті - він уже чемпіон світу. Зате другого пощастило в особистому житті - він одружився на дівчині, яку колись кохав його друг. Третій в їх компанії - фоторепортер Володя - теж колись займався фехтуванням, але великих спортивних висот не досяг. Під час чергового турніру чоловіча дружба героїв знову піддається важкому випробуванню.

У головних ролях - Геннадій Сайфулін, Інтс Буранс, Олександр Збруєв.

Результат пошуку зображень за запитом ход белой королевы

«Хід білої королеви» (1971, лижний спорт)

Тренер вирішує піти зі спорту, але його учениця, майбутня «біла королева», яка перемогла на чемпіонаті у Високих Татрах, повертає його до улюбленої справи.

У ролях популярні актори Кирило Лавров, Анатолій Папанов, Євген Євстигнєєв, Леонід Куравльов, Олексій Смирнов.

Результат пошуку зображень за запитом гроссмейстер 1972

«Гросмейстер» (1972, шахи)

Для шахіста Сергія Хлєбнікова часто-густо перемога виходила не на перший план.. Тому вигравав він турніри нечасто. Зрештою, прийшов і його час - він став переможцем міжнародного матчу претендентів ...

У ролі Сергія Хлєбнікова – популярний актор Андрій Мягков. У цьому фільмі знімалися Еммануїл Віторган, Михайло Козаков, Людмила Касаткіна, Юхим Копелян, Анатолій Солоніцин, а також титуловані шахісти Віктор Корчной і Михайло Таль.

Жребий (1974)

«Жереб» (1974, хокей)

У столичну хокейну команду запрошений перспективний спортсмен Віктор Голіков. У нього непросто складаються відносини з новими партнерами. Однак поступово тренування і матчі приводять його до правильної оцінки того, що відбувається.

У головних ролях: Ігор Кваша, Сергій Яковлєв, Олександр Сников, Валентин Гафт.

Владимир Артёмов

«Одинадцять надій» (1975, футбол)

Одинадцять надій - це футболісти збірної команди країни. В основі кіноповісті створення талановитим тренером футбольної команди, її участь у відбірковому матчі і підготовка до чемпіонату світу.

У ролях: Анатолій Папанов, Любов Віролайнен, Юрій Деміч, Олександр Голобородько, Микола Сектименко, Борис Щербаков, Микола Озеров та інші.

Юрий Каморный

«Покликання» (1975, велоспорт)

Герой фільму - велогонщик Ігор Мельников, який мріє про тренерську роботу. Програвши своєму молодому протеже, Ігор щиро радіє успіху свого учня. Вірячи в його успіх, він навіть поступається йому своїм місцем, коли у команди з'являється можливість взяти участь в міжнародних змаганнях.

У головній ролі – Юрій Каморний.

Такая она игра (1976)

«Така вона, гра» (1976, футбол)

Конфлікт між тренером футбольної команди і кращими гравцями - Бушуєвим і Міленковим - призвів до того, що футболісти пішли з команди. Бушуєв поїхав в провінційне містечко, став тренером і, поклавши в основу тренувань науковий підхід до гри, в короткий термін домігся великих успіхів ...

Прототипи головних героїв – Валерій Лобановський та Олег Базилевич.

У ролях: Степан Олексенко, Микола Гринько, Георгій Жженов, Олександр Денисов, Борис Щербаков, Олександр Пашутін, Олександр Мартинов та інші.

Одну з ролей у фільмі зіграв уродженець села Зарожани Хотинського району Чернівецької області, народний артист України Володимир Абазопуло.

Александр Беспалый, Владимир Сичкарь

«Залізні ігри» (1979, важка атлетика)

Відомий штангіст Микола Басаргін, мріючи завершити свою кар'єру встановленням рекорду, поки переживає смугу невдач. Тренер Мілютін, поставивши хрест на досвідченому спортсменові, робить ставку на перспективного Володимира Кроля. Від інтенсивних навантажень молодий спортсмен отримує травму. І тоді, незважаючи на образи, Басаргін допомагає Кролю знайти впевненість в собі.

У головних ролях: Олександр Пороховщиков, Володимир Сингаєвський, Петро Щербаков, Георгій Штіль.

Анатолий Матешко, Сергей Рубеко

«Швидше власної тіні» (1980, легка атлетика)

На змаганнях, коли вже було зрозуміло, що перемагає Корольов, один із бігунів незграбним рухом збиває його суперника, рекордсмена світу на довгих дистанціях Рольфа Шмідта. Помітивши це, Петро зупиняється і допомагає Шмідту підвестися. Так розпочалася їх дружба. Але спорт є спорт. І вже на наступних змаганнях Петро Корольов на фінішній прямій обходить свого друга і гідного суперника ...

Головну роль у цьому фільмі зіграв український актор і режисер Анатолій Матешко. У кінострічці також зіграли Олександр Фатюшин та Олена Циплакова.

Андрей Смоляков, Игорь Янковский

«На початку гри» (1981, футбол)

Віктор Круглов, молодий футболіст із провінційного містечка, завдяки завзятості й мужності ввійшов до складу найсильнішої команди країни. І тепер розпочався відповідальний етап спортивного життя юнака. Разом із новими партнерами по команді Віктор виграє свій перший важкий матч.

У головній ролі – популярний актор Андрій Смоляков. В епізодичних ролях – гравці московського «Спартака» та збірної СРСР Рінат Дасаєв, Юрій Гаврилов і Сергій Родіонов.

//

Прочитано 1166 раз

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1686!

Нас 5440!

Нас 644!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1686!

Нас 5440!

Нас 644!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області