День народження святкує патріарх буковинського баскетболу Валентина Анісімова

П'ятниця, 27 березня 2020 12:02
День народження святкує патріарх буковинського баскетболу Валентина Анісімова День народження святкує патріарх буковинського баскетболу Валентина Анісімова

Сьогодні, 27 березня, святкує день народження патріарх буковинського баскетболу – майстер спорту СРСР, почесний працівник фізичної культури і спорту України Валентина Анісімова.

Стеж за
ЧернівціСпорт
у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Валентина Анісімова народилася 27 березня 1944 року у с. Рубановка Херсонської області. А баскетболом розпочала займатися у 7 класі вже після того, як її родина переїхала до Макіївки Донецької області. Згодом Валентина Анісімова вступила до Сімферопольського педагогічного інституту (факультет фізвиховання) та розпочала виступи за жіночу збірну АР Крим.

Помітних успіхів Валентина Анісімова досягла у складі команди «Сталь» (Дніпропетровськ). У сезоні – 67 «Сталь» виграла першолігову першість СРСР та підвищилася у класі. Гравцям «Сталі» присвоїли звання «майстер спорту СРСР». Через чотири роки Валентина Федорівна у складі збірної УРСР посіла третє місце на Спартакіаді народів СРСР.

З команди «Буревісник» (Івано-Франківськ) Валентину Анісімову запросили на Буковину. Тут Валентина Федорівна захищала кольори команди Прикарпатського військового округу, яку тренував відомий фахівець Віктор Крачуняк.

Після завершення кар’єри гравця Валентина Анісімова викладала у Чернівецькому залізничному технікумі та на кафедрі фізвиховання Чернівецького педагогічного училища.

Чернівецька обласна федерація баскетболу та спортивна громадськість краю вітає Валентину Анісімову з ювілеєм. Бажаємо, насамперед, міцного здоров’я та довголіття. Віримо, що Ви ще впродовж багатьох років передавати свій великий досвід молодому поколінню буковинських баскетболістів !

Коронавірус COVID-19: Буковина, Україна, світ

//

Прочитано 693 раз

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1532!

Нас 3185!

Нас 334!