У Чернівцях відкрили реставрований пам’ятник учаснику Олімпійських ігор Сергію Сенюкову (ФОТО)

Четвер, 28 травня 2020 11:30
У Чернівцях відкрили реставрований пам’ятник учаснику Олімпійських ігор Сергію Сенюкову У Чернівцях відкрили реставрований пам’ятник учаснику Олімпійських ігор Сергію Сенюкову

У листопаді 2019 року у ФОК «Олімпія» провели благодійний футзальний турнір пам’яті переможця зимового чемпіонату Європи, учасника Олімпійських ігор – 76 зі стрибків у висоту Сергія Сенюкова.

 

У турнірі взяли участь 20 команд. Переможцем змагань стала команда «НДЕКЦ МВС», яка у фіналі обіграла колектив «ІнсталПро» - 5:1.

Зібрані кошти пішли на реставрацію пам’ятника нашого відомого земляка. Сьогодні, 28 травня, на Центральному кладовищі у Чернівцях відкрили реставрований пам’ятник титулованому буковинському легкоатлету та його батькові, якого поховано поруч із Сергієм.

У заході взяли участь голова Асоціації футболу Чернівецької області Василь Орлецький, перший заступник голови Асоціації футболу Чернівецької області Сергій Задорожняк, директор ФОК «Олімпія» Євген Дзівідзінський, начальник управління молоді та спорту Чернівецької ОДА Олександр Погодін, голова обласного відділення НОК України, титулований буковинський легкоатлет Іван Гешко, директор Чернівецького обласного центру  здоров'я населення «Спорт для всіх», учасник Олімпійських ігор Микола Лабовський.

Освячував пам’ятник настоятель Собору Різдва Христового Православної церкви України отець Іван Кігніцький.

Восени цього року планується проведення благодійного турніру пам’яті відомого буковинського спортсмена та тренера Володимира Мигаленюка. Цікаво, що за ініціативи АФЧО та спортивних активістів з'явилися пам’ятники на могилах футбольного мецената Миколи Гнепа (с. Вікно Заставнівського району), відомого журналіста та коментатора Сергія Батюка, колишнього гравця чернівецької «Буковини» Володимира Мельника та відомого футболіста і тренера Валерія Семенова.

 

 

Коронавірус COVID-19: Буковина, Україна, світ

//

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1542!

Нас 3210!

Нас 333!