Едуард Погодін: «Нам допомагають учні, друзі та люди, які небайдужі до спорту» (ВІДЕО)

Неділя, 13 вересня 2020 16:18
Едуард Погодін. Едуард Погодін.

Впродовж двох днів на Відкритій спортивній арені («Льодовий майданчик») відбувався 5-ий боксерський турнір «Кубок Едуарда та Олександра Погодіних».

  

Про традиційні змагання розповів один із організаторів - тренер БК «Колізей-Машзавод» Едуард Погодін.

«Це турнір ми проводимо у травні, тоді коли у мене День народження. Так було чотири рази, однак цьогоріч в умовах карантину ми цього зробити не змогли. Тож вирішили перенести турнір на осінь. Зробили відеонарізку, яка отримала 12 тис. переглядів. Зрештою, ми вирішили провести турнір з нагоди Дня фізичної культури та спорту. Ми зробили Регламент, який відправили у різні куточки України та в інші країни. З 29 серпня боксери з інших країн приїхати вже не можуть, тому до нас завітали українські команди.

У турнірі взяли участь боксери з Тернополя, Хмельницького, Івано-Франківська, Коломиї... Виходячи з того, що у нас не зупиняються потяги, то до нас можуть приїхати лише представники найближчих міст.

Щодо спонсорів турніру, то ми з Олександром проводимо цей турнір завдяки нашим учням і друзям, які у нас тренувалися. Залучаємо також і наші кошти. Ми хочемо того, щоби організація турніру була гарною. Ми замовляємо ексклюзивні Кубки, подяки, медалі. Нам допомагають учні, друзі та люди, які небайдужі до спорту», - сказав Едуард Погодін.

 

 

 

 

//

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Чернівці Спорт Мініфутбол

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1689!

Нас 3449!

Нас 482!