Іван Васкан: «З кожним роком рівень змагань та гравців зростають» (ВІДЕО)

Середа, 16 вересня 2020 07:57
Іван Васкан. Іван Васкан.

Нещодавно у Чернівцях завершився СHERNIVTSI OPEN 2020 BEACH VOLLEY CHAMPIONSHIP серед жіночих і чоловічих команд.

  

 

Своїми враженнями від змагань та планами на майбутнє поділився президент Чернівецької обласної федерації волейболу Іван Васкан.

«З кожним роком рівень змагань та гравців зростають. Зростає і популярність цього виду спорту. Для нас волейболістів цей період був надважливим, бо через карантинні обмеження нас не пускають у зал. Тож користуємося відкритими майданчиками. Зрештою, це хороша можливість підготовки до класичного чемпіонату та визначення переможця у змаганні з пляжного волейболу.

Цьогоріч наші земляки мали можливість взяти участь у всеукраїнських змаганнях, а дехто виступав у Румунії на міжнародному рівні.

Ми продовжуємо сезон у класичному волейболі, бо ми його не завершили. Єдине, що ми ухвалили рішення щодо припинення дитячого чемпіонату області з результатами двох етапів. У цих змаганнях брали участь понад 70 команд. Якщо буде усе гаразд, то ми цьогоріч розпочнемо новий сезон для дітей.

Щодо дорослого чемпіонату області минулого сезону, то ми його завершимо у вересні. Є вже терміни проведення змагань. А 19-20 вересня на майданчику КСОП «Буковина» ми проведемо фінальну частину змагань ветеранського чемпіонату Чернівецької області серед чоловічих команд 40+», - сказав Іван Васкан.

 

//

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Чернівці Спорт Мініфутбол

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1639!

Нас 3350!

Нас 395!