«CHE-BASKET» поступився команді «Львів-РЕГНО»

Неділя, 15 листопада 2020 19:52
«CHE-BASKET» поступився команді «Львів-РЕГНО». «CHE-BASKET» поступився команді «Львів-РЕГНО».

Команда «CHE-BASKET» зіграла виїзні матчі чемпіонату України (перша ліга, група 3) з колективом «Львів-РЕГНО».

На початку першої гри господарі майданчику вигравали з рахунком 8:0, однак підопічні Геннадія Водовоза зуміли виправити становище і перша чверть завершилася унічию - 22:22.

На жаль, у другій чверті гравці буковинської команди поступилися - 12:23. Згодом баскетболісти «Львів-РЕГНО» ще трохи збільшили свою перевагу у рахункові.

Команда «CHE-BASKET» поступилася - 68:85. Найбільше очок гостям принесли Максим Воробйов (22), Денис Кошовець (20+10 підбирань) та Нікіта Когут (16+15 підбирань).

Після першої чверті другого матчу буковинська команда поступалася з рахунком 20:27. У другій чверті підопічні Геннадія Водовоза зуміли вийти вперед. Перевага гостей становила навіть 9 очок - 44:35. Під завісу другої чверті зуміли скоротити перевагу гравців «CHE-BASKET» у рахункові - 47:45.

У третій чверті кращими стали баскетболісти чернівецької команди, які зуміли вийти вперед на 14 очок - 68:54. Зрештою, підопічні досвідченого фахівця Леоніда Дербаби набрали шість очок. Тому перед четвертою чвертю перевага нашого колективу скоротилася до 8 очок - 68:60.

На жаль, у четвертій чверті баскетболісти «Львів-РЕГНО» таки схилили шальки терезів на свій бік. У четвертій чверті перевага господарів майданчику була суттєвою - 27:9. У підсумку гравці «CHE-BASKET» поступилися з рахунком 77:87.

Найбільше очок буковинській команді принесли Максим Воробйов (23), Денис Кошовець (17) та Нікіта Когут (15).

«Львів-РЕГНО» - «CHE-BASKET» - 85:68 (22:22, 23:12, 21:17,19:17)

«Львів-РЕГНО»: Вілен Крижов (18), Віталій Биков (14), Ілля Шемосюк (11), Ілля Левченко (2), Юрій Кузьмінець (10), Артем Митрофанов, Володимир Яцковський (4), Едуард Клименко (3), Кирило Чижов (3), Дмитро Неволін (2), Сергій Самчук (18), Юрій Іванов.

«CHE-BASKET»: Микита Цуркан (2), Вадим Івонуц (3), Нікіта Когут (16+15 підбирань), Максим Воробйов (22), Денис Кошовець (20+10 підбирань), Олег Овсієнко (3), Максим Нестеренко, Денис Камінський, Максим Заремський (2), Олег Штефанчук, Іван Ігнатюк, Олександр Радомський.

«Львів-РЕГНО» - «CHE-BASKET» - 87:77 (27:20, 18:27, 15:21, 27:9)

«Львів-РЕГНО»: Вілен Крижов, Віталій Биков (28), Ілля Шемосюк (24), Ілля Левченко (25), Юрій Кузьмінець (1+14 підбирань), Артем Митрофанов, Володимир Яцковський (7), Едуард Клименко (2), Кирило Чижов, Сергій Самчук, Володимир Токар, Віктор Гуцуляк.

«CHE-BASKET»: Микита Цуркан, Вадим Івонуц (4+5 результативних передач), Нікіта Когут (15), Максим Воробйов (23+5 результативних передач), Денис Кошовець (17+13 підбирань), Олег Овсієнко (13), Максим Нестеренко, Денис Камінський, Максим Заремський, Олег Штефанчук, Іван Ігнатюк (2), Олександр Радомський (3).

Результати інших матчів (група 3):

«Тернопіль - 2 ЗУНУ» - «Хмельницька Політехніка» - 76:83, 86:97

Буковинський гравець «Хмельницької Політехніки» Василь Федоряк у першому матчі набрав 12 очок, зробив 7 підбирань та 1 результативну передачу.

У другому матчі Василь Федоряк набрав 10 очок і зробив 10 підбирань.

«Ужгород - УЖНУ - ЗОДЮСШ» - «Калуш - ПНУ» - 53:87