Попередження

Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=752' (OS errno 28 - No space left on device)

БК «Кобри» стартували у ВЮБЛ з перемоги

П'ятниця, 04 грудня 2020 10:35
БК «Кобри» стартували у ВЮБЛ з перемоги. БК «Кобри» стартували у ВЮБЛ з перемоги.

У Рівному розпочався тур ВЮБЛ серед команд дівчат 2006 року народження (група «А»).

У першому матчі БК «Кобри» (Мамаївці, Кіцманський район) зустрічалися з командою «ДЮСШ №1 - Едельвейс» (Хмельницький). Після першої чверті буковинки вигравали з перевагою в одне очко. У другій чверті домінували баскетболістки з Хмельницького, однак наші землячки спромоглися зрівняти рахунок - 32:32.

У четвертій чверті буковинки зуміли схилити шальки терезів на свій бік. Підопічні Сніжани Крицької святкували перемогу - 48:47.

Найрезультативнішою у складі БК «Кобри» стала Марина Лікар (24 очка+11 підбирань).

«ДЮСШ №1 - Едельвейс» (Хмельницький) - БК «Кобри» (Мамаївці) - 47:48 (10:11, 17:2, 5:19, 15:16)

«ДЮСШ №1 - Едельвейс»: Софія Базильчук (18+15 підбирань), Анна Мельничук (3), Анастасія Островська (4), Юлія Ніколюк (5), Дарина Дацкова (14), Лілія Жук, Каріна Чванова (3+12 підбирань).

БК «Кобри»: Христина Ящук (4), Інна Лутчак (8), Марина Лікар (24+11 підбирань), Каміла Коханюк (2), Тетяна Григоращук, Інна Юрценюк (4+13 підбирань та 4 результативні передачі), Андріана Костюк, Анастасія Ніколайчук (6).

Результат іншого матчу:

МСДЮСШОР (Вінниця) - «Рівненщина - ОСДЮСШОР» (Рівне) - 23:79 (7:22, 8:14, 4:22, 4:21)