×

Попередження

Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=712' (OS errno 28 - No space left on device)

Кращі буковинські волейболісти/волейболістки - 2020: визначилися переможці та призери голосування (ТРІЙКИ ПРИЗЕРІВ)

Понеділок, 01 лютого 2021 14:14
Кращі буковинські волейболісти/волейболістки - 2020: визначилися переможці та призери голосування. Кращі буковинські волейболісти/волейболістки - 2020: визначилися переможці та призери голосування.

Портал «ЧернівціСпорт» спільно з Федерацією волейболу Чернівецької області організовував голосування серед шанувальників популярного виду спорту, яке визначало кращих буковинських волейболістів/волейболісток 2020 року.

Ми зробили акцент на буковинських волейболістів/волейболісток, які виступають у різних лігах чемпіонату України.

Було визначено 20 гравців (10 чоловіків і 10 жінок), які претендуватимуть на перемогу у голосуванні.

Голосування, яке завершилося 31 січня, відбувалося на порталі «ЧернівціСпорт», а також у Facebook та Instagram.

У голосуванні серед волейболістів на сайті та у Фейсбук кращим став Ігор Меркушев («Покуття-Прибилів», Суперліга). Зрозуміло, що Ігор переміг і у загальному заліку. А ось у голосуванні на Інстаграм перше місце посів Микола Мосін («Нива-ДЮСШ №4», друга ліга).

Щодо голосування серед волейболісток, то на сайті та у Фейсбук перші місця посіли відповідно Дануте Стравінскайте (СК «Балта-БПК», перша ліга) і Тетяна Ротар (СК «Прометей», Суперліга). В Інстаграмі дві переможниці - Тетяна Ротар та Ольга Чернецька (ВК «Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ», перша ліга). У загальному заліку також двовладдя - кращими стали Тетяна Ротар і Дануте Стравінскайте.

Трійки кращих в усіх номінаціях:

Сайт

1. Ігор Меркушев («Покуття-Прибилів», Суперліга)

2. Микола Мосін («Нива-ДЮСШ №4», друга ліга)

3. Олександр Буздуган («Епіцентр-Подоляни», Суперліга)

Фейсбук

2. Анатолій Дилей («Нива-ДЮСШ №4», друга ліга)

3. Крістіан Присакар (ВСК «МХП-Вінниця», Суперліга)

Інстаграм

1. Микола Мосін («Нива-ДЮСШ №4», друга ліга)

3. Сергій Турецький («Хотинські козаки», вища ліга)

3. Олексій Гаврилюк («Контінентал», перша ліга)

Загальний залік

3. Анатолій Дилей («Нива-ДЮСШ №4», друга ліга)

Жінки

Сайт

1. Дануте Стравінскайте (СК «Балта-БПК», перша ліга)

2. Юлія Куда (ВК «Буковинка-ДЮСШ №4», вища ліга)

3. Тетяна Ротар (СК «Прометей», Суперліга)

Фейсбук

1. Тетяна Ротар (СК «Прометей», Суперліга)

3. Ванда Гринько (ВК «Буковинка-ДЮСШ №4», вища ліга)

3. Дануте Стравінскайте (СК «Балта-БПК», перша ліга)

Інстаграм

1. Ольга Чернецька (ВК «Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ», перша ліга)

2. Дануте Стравінскайте (СК «Балта-БПК», перша ліга)

3. Юлія Камінська («Університет-ШВСМ», Суперліга)

3. Юлія Куда (ВК «Буковинка-ДЮСШ №4», вища ліга)

3. Ольга Чернецька (ВК «Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ», перша ліга)

Усі призери голосування отримають нагороди від Федерації волейболу Чернівецької області та порталу «ЧернівціСпорт».