У ваговій категорії 81 кг змагається уродженець Шипинців Кіцманського району Чернівецької області, титулований буковинський боксер Степан Грекул.
23 лютого Степан переміг представника Ірландії Емета Бреннена та вийшов до наступного раунду змагань.
У Софії (Болгарія) відбувається один із найпрестижніших міжнародних турнірів найвищої категорії - «Странджа 2021».
У ваговій категорії 81 кг змагається уродженець Шипинців Кіцманського району Чернівецької області, титулований буковинський боксер Степан Грекул.
23 лютого Степан переміг представника Ірландії Емета Бреннена та вийшов до наступного раунду змагань.
Футзал 2024. |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | Radent | 6 | 26-13 | 16 |
2 | ТomStudio | 6 | 33-17 | 15 |
3 | Урожай | 5 | 19-10 | 12 |
4 | Аматор | 5 | 14-12 | 9 |
5 | DV-Trans | 5 | 12-7 | 8 |
6 | З-й тайм | 6 | 23-24 | 7 |
7 | Bado | 5 | 10-12 | 6 |
8 | Друзі | 5 | 12-16 | 5 |
9 | Чернівецький рятувальник | 6 | 7-16 | 5 |
10 | Рокитне | 6 | 13-22 | 3 |
11 | Січ | 5 | 7-27 | 0 |
Група А 2023/24 |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | Іванківці | 11 | 54-14 | 31 |
2 | TOM.studio | 11 | 47-14 | 27 |
3 | Урожай | 11 | 45-16 | 25 |
4 | Вікторія-Буковина | 11 | 38-28 | 23 |
5 | Брусниця | 11 | 45-11 | 23 |
6 | Поліція Буковини | 11 | 36-37 | 18 |
7 | НДЕКЦ МВС | 11 | 25-28 | 11 |
8 | ДімТек | 11 | 20-41 | 10 |
9 | Патрульна Поліція | 11 | 22-34 | 10 |
10 | Фазенда | 11 | 30-30 | 9 |
11 | CupChernivtsi | 11 | 30-53 | 6 |
12 | Арсенал | 11 | 20-106 | 0 |
Група В 2023/24. |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | Магала | 16 | 62-18 | 43 |
2 | Драниця | 16 | 71-24 | 39 |
3 | DV TRANS | 16 | 64-28 | 39 |
4 | Садгора | 16 | 61-26 | 38 |
5 | Берегомет | 16 | 76-39 | 32 |
6 | Бояни | 16 | 66-38 | 29 |
7 | Рідківці | 16 | 65-34 | 28 |
8 | Green Garden Chernivtsi | 16 | 43-44 | 28 |
9 | Рокитне | 16 | 55-36 | 27 |
10 | Хімік | 16 | 51-37 | 21 |
11 | Новоселиця-2017 | 16 | 43-48 | 19 |
12 | Топорівці | 16 | 35-56 | 18 |
13 | Прайм-Тек-Буковина | 16 | 32-46 | 16 |
14 | Горбова | 16 | 48-76 | 13 |
15 | Грозинці | 16 | 25-53 | 13 |
16 | Лавандова мрія | 16 | 30-68 | 10 |
17 | Колінківці | 16 | 19-56 | 7 |
18 | Козаки | 16 | 20-139 | 0 |
Група С 2023/24. |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | М-Тревел | 8 | 65-0 | 24 |
2 | Дорошівці | 8 | 35-14 | 21 |
3 | Славець | 9 | 32-14 | 21 |
4 | Борівці-Киселів | 9 | 38-18 | 18 |
5 | Лужани | 8 | 33-18 | 18 |
6 | Дорогою життя | 9 | 19-18 | 13 |
7 | Лашківка | 8 | 14-34 | 12 |
8 | Неполоківці | 8 | 37-23 | 9 |
9 | Дубівці А | 8 | 20-32 | 9 |
10 | Заставна | 8 | 14-33 | 5 |
11 | Клокучка-Біла | 9 | 19-40 | 5 |
12 | Валява | 8 | 17-51 | 4 |
13 | Дубівці Б | 8 | 10-59 | 0 |
Група D 2023/24. |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | Купка-Сучевени | 5 | 29-12 | 15 |
2 | Молодія | 5 | 30-16 | 13 |
3 | Митник | 6 | 36-20 | 12 |
4 | Горби | 5 | 23-22 | 9 |
5 | Чагор | 5 | 28-15 | 7 |
6 | Тереблече | 6 | 26-41 | 7 |
7 | Ардан | 5 | 23-20 | 6 |
8 | ДЮСШ Глибока | 6 | 26-33 | 6 |
9 | Черепківка | 5 | 13-32 | 4 |
10 | Волока | 5 | 19-30 | 3 |
11 | Луковиця | 5 | 16-28 | 3 |
Перша ліга 2023/24. |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | Динівці | 10 | 28-9 | 23 |
2 | Рідківці | 10 | 24-22 | 22 |
3 | Бояни | 10 | 27-8 | 21 |
4 | Станівці | 10 | 29-16 | 20 |
5 | Топорівці | 10 | 13-16 | 15 |
6 | Дорогою життя | 10 | 19-20 | 14 |
7 | Глибоцька ДЮСШ | 10 | 13-20 | 10 |
8 | Горбова | 10 | 13-19 | 8 |
9 | Новоселиця-2017 | 10 | 11-20 | 7 |
10 | Чорнівка | 10 | 8-20 | 6 |
11 | Клішківці | 10 | 5-20 | 6 |