«CHE-BASKET» вдруге переміг «Дружківку» та гратиме у півфіналі плей-оф чемпіонату України (ВІДЕО)

Вівторок, 13 квітня 2021 22:05
«CHE-BASKET» гратиме у півфіналі плей-оф чемпіонату України «CHE-BASKET» гратиме у півфіналі плей-оф чемпіонату України

Команда «CHE-BASKET» зіграла у ФОК «Олімпія» третій чвертьфінальний матч плей-оф першолігового чемпіонату України з колективом БК «Дружківка» (Донецька область).

Після першої чверті гравці «CHE-BASKET» мали перевагу в 11 очок - 26:15. А ось у другій чверті представники Донецької області зуміли скоротити перевагу підопічних Геннадія Водовоза до трьох очок - 42:39.

На щастя, у третій чверті гравці буковинської команди знову виглядали краще за суперника. Перед четвертою чвертю чернівецький колектив мав непогану перевагу - 66:54 та зміг здобути перемогу (83:73).

Гравці «CHE-BASKET» виграли серію з рахунком 2:1 та стали учасниками півфіналу плей-оф першолігового чемпіонату України. На цій стадії змагань підопічні Геннадія Водовоза протидіятимуть колективу Рівненської області «Маяк» (Сарни).

У третьому матчі з «Дружківкою» найбільше очок буковинській команді принесли Олександр Шашков і Максим Воробйов - по 22. Цікаво, що Максим через п'ять фолів достроково залишив майданчик ще у третій чверті, однак досвідчений баскетболіст встиг занести собі в актив п'ять влучних трьохочкових кидків із 7.

Відзначимо також 20 очок Владислава Лисаненка, 13 результативних передач Андрія Кобця та вдалі дії на майданчику Олег Овсієнка, який, напевно, зіграв один із найкращих своїх матчів у сезоні.

«Дружківка» - «CHE-BASKET» - 73:83 (15:26, 24:16, 15:24, 19:17)

Судді: Денис Поворознюк, Роман Шуляк, Тарас Юрків.

«Дружківка»: Дмитро Поповський (16), Андрій Шаламов (18), Артур Григоревський (3), Максим Мочалов (20+17 підбирань), Ренат Рахметов, Артем Гірченко (13), Данило Канішев, Ілля Шуйський (3), Владислав Євстігнєєв.

«CHE-BASKET»: Олег Овсієнко (11), Андрій Кобець (13 результативних передач), Вадим Івонуц, Олександр Шашков (22+17 підбирань), Максим Воробйов (22), Владислав Лисаненко (20), Максим Заремський, Микита Цуркан, Максим Нестеренко, Денис Камінський, Нікіта Когут (8), Микита Мальгінов, Олександр Радомський.

Іншу півфінальну пару склали «Хмельницька Політехніка» та «Золотой Вєк-ФФВ ЦДПУ-КДЮСШ-4» (Кропивницький).