Попередження

Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=730' (OS errno 28 - No space left on device)

«CHEBASKET-ЧОДЮСШ»: 8 перемог у 8 матчах першолігового чемпіонату України

Неділя, 21 листопада 2021 21:47
«CHEBASKET-ЧОДЮСШ»: 8 перемог у 8 матчах першолігового чемпіонату України. «CHEBASKET-ЧОДЮСШ»: 8 перемог у 8 матчах першолігового чемпіонату України.

Баскетболісти «CHEBASKET-ЧОДЮСШ» зіграли другий домашній матч першолігового чемпіонату України (група «Поділля») з командою «Ужгород - УЖНУ - ЗОДЮСШ».

Початок матчу був вдалим для господарів майданчику. Після першої чверті підопічні Геннадія Водовоза мали суттєву перевагу - 32:21. На жаль, у другій чверті гравці «CHEBASKET-ЧОДЮСШ» діяли не найкращим. Як наслідок гравці закарпатської команди спромоглися скоротити перевагу господарів до 8 очок - 44:36.

У третій та четвертій чвертях підопічні Геннадія Водовоза зуміли довести свою перевагу над суперником. Підсумковий рахунок - 91:69.

Вдалий матч провів досвідчений новачок «CHEBASKET-ЧОДЮСШ» Микита Найко, який набрав 23 очка, зробив 13 підбирань та 10 результативних передач. 23 очка також в активі Олександр Шашков. На три очка менше набрав Василь Федоряк. 19 очок і 13 підбирань в активі Максима Воробйова.

Приємно, що на майданчик виходили молоді вихованці буковинського баскетболу. Один із них - Валентин Гома відзначився трьохочковим кидком.

Зараз команда «CHEBASKET-ЧОДЮСШ» одноосібний лідер першолігового чемпіонату України у групі Поділля. В активі підопічних Геннадія Водовоза вісім перемог у 8 матчах.

«CHEBASKET-ЧОДЮСШ» - «Ужгород - УЖНУ - ЗОДЮСШ» - 91:69 (32:11, 12:26, 27:21, 20:12)

21 листопада 2021 р. Чернівці. ФОК «Олімпія». 45 глядачів.

Судді: Петро Корнута, Аліна Томін.

«CHEBASKET-ЧОДЮСШ»: Олександр Шашков (23), Андрій Гайдук, Микита Цуркан, Олег Овсієнко (3), Вадим Івонуц, Василь Федоряк (20), Валерій Чермак, Олександр Радомський, Микита Найко (23+13 підбирань+10 результативних передач), Валентин Гома (3), Михайло Долінський, Максим Воробйов (19+13 підбирань).

«Ужгород - УЖНУ - ЗОДЮСШ»: Федір Варга (20), Ярослав Терів (14), Олексій Бабаркін, Олександр Варга (13), Максим Андреянов, Дмитро Піскор (2), Валентин Рипкович (13), Андрій Куртєв, Семен Семак, Артем Пустовіт, Андрій Попадинець (3), Денис Ігнатишин (4).