Віктор Мглинець: «Задоволений другим таймом» (ВІДЕО)

Неділя, 10 вересня 2017 21:02

Наставник «Буковини» Віктор Мглинець прокоментував гру своїх підопічних у домашньому матчі з івано-франківським «Прикарпаттям».

«Знали, що буде така гра. Говорилося, що у них попереду надається перевага силовому футболу. Так вони і перший м’яч забили. Десь, напевно, не вистачило досвіду. Така команда і фора в один м’яч – це дуже важко у психологічному плані. Були моменти у Сивки, Немтінова. Однак, напевно, трохи підводить майстерність. Показовий гол той, який ми забили при рахункові 0:2. Чудовий гол.

Пропонуємо вашій увазі фоторепортаж з матчу Буковина — Прикарпаття.

У другому таймі перевага була нашою. Зрозуміло, що ми побігли відігруватися  та отримали контратаки. При наявності такого нападника, як у «Прикарпаття», можна вирішувати серйозні завдання. Хороший нападник (Ігор Худобяк – авт.). З ним було важко грати. Хоча вважаю, що оборона впоралася. Нормально зіграли.

Ми атакували, намагалися щось зробити, однак нам десь не вистачило гостроти, реалізації, а також останнього пасу, який би поклав крапку. Кажу, що другим таймом я задоволений. Грали непогано, був контроль м'яча. Зрештою, те, що ми просимо у хлопців, вони роблять. Єдине, що нам не вистачає майстерності забити гол та віддати передачу», - сказав Віктор Мглинець.