«Калуш» і «Верес» залишили екс-гравці «Буковини»

Середа, 28 листопада 2018 07:45
У грі нападник Ярослав Матвіїв У грі нападник Ярослав Матвіїв Фото vikna.if.ua

Футбольний клуб припинив співпрацю з колишнім нападником чернівецької «Буковини» Ярославом Матвіївим.

Цього сезону Ярослав провів за команду Івано-Франківської області 15 матчів (1 гол). 

Ярослав Матвіїв – уродженець Києва. Влітку 2015 року Ярослав підписав контракт із чернівецької «Буковини» та встиг зіграти за нашу команду 7 офіційних матчів, у яких забив 2 голи. 

Рівненський «Верес» залишив досвідчений півзахисник Максим Боровець, який у сезоні – 2012/13 провів за «Буковину» 8 матчів. Повідомлялося, що гравець та «Верес» припинили співпрацю за згодою сторін. Сам Максим Боровець повідомив, що рівненський клуб припинив з ним співпрацю після того, як він попросив допомогти з операцією на паховій грижі. «Після мого запитання про те, чи буде виконана обіцянка, яку дали мені перед підписанням контракту і прохання допомогти з операцією на паховій грижі, «Верес» припинив зі мною співпрацю», - сказав Максим Боровець. 

26-річний Максим Боровець народився у Черкаській області. Футболіст пограв за команди «Динамо-2» (Київ), «Таврія» (Сімферополь, молодіжний склад), «Металіст» (Харків, молодіжний склад), «Буковина» (Чернівці), «Еносіс Неон» (Кіпр), ФК «Полтава», «Колос» (Ковалівка), «Арсенал» (Київ). У сезоні – 2018/19 Максим зіграв за «Верес» 15 офіційних матчів.

«Футбольні трансфери – 2018/19» (оновлено!)

Прочитано 234 раз

Новини

Соцмережі