«Верес» розірвав контракт із екс-півзахисником «Буковини» Чеботарьовим через гру на території анексованого Криму

Вівторок, 26 лютого 2019 09:55
А так все добре починалося... А так все добре починалося...

Рівненський «Верес» вирішив припинити співпрацю з колишнім півзахисником чернівецької «Буковини» Сергієм Чеботарьовим.

Причина – участь у футбольних змаганнях на території анексованого Російською Федерацією Криму. 

   Читайте також: «Футбольні трансфери – 2018/19» (оновлено!)

У заяві Народного клубу «Верес» зазначається: «Після повідомлення на офіційному сайті Народного клубу «Верес» про підписання нових гравців - стало відомо, що один з новачків клубу раніше брав участь у футбольних змаганнях на території анексованого Російською Федерацією Криму. 

Журналіст Вадим Скічко опублікував інформацію в соціальних мережах, про те, що Сергій Чеботарьов у 2016-му році грав за футбольний клуб «Кафа» в так званому чемпіонаті Криму. Спортивному департаменту Народного клубу «Верес» на момент погодження умов контракту ця інформація не була відома. У своїх документах Сергій Чеботарьов вказав своїми попередніми професійними клубами «Буковину» (Чернівці), де провів частину минулого сезону, та грузинський «Зугдіді». 

Після того, як керівництву Народного клубу «Верес» стало відома інформація про участь футболіста в чемпіонаті анексованого Криму, було прийняте рішення про РОЗІРВАННЯ контракту. Оскільки такі дії футболіста під час війни з Росієї не відповідають ідеології клубу та тій громадянській позиції, яку сповідує більшість членів клубу та вболівальників червоно-чорних. 

Також вважаємо, що керівництво «Прем’єр Ліги України» та «Професійної Футбольної Ліги» мають прийняти офіційне рішення щодо футболістів, які брали участь в так званому чемпіонаті анексованого Криму та тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Відповідну інформацію про таких футболістів та рішення щодо них – довести до відома футбольних клубів України та всієї футбольної громадськості. 

Зі свого боку, Народний клуб «Верес» щиро поважає те, що роблять члени клубу та уболівальники червоно-чорних зі зброєю в руках, захищаючи наш мир і спокій, щоб ми могли грати в футбол та вболівати за рідний клуб. Ми глибоко цінуємо ту найвищу жертву, яку принесли члени клубу, уболівальники та всі патріоти України, поклавши своє здоров’я та життя за свободу і мир в Україні. 

Керівництво Народного клубу «Верес» вважає неприпустимим допомогу, співпрацю, чи толерантне ставлення до агресора, який анексував частину нашої території та приніс війну в Україну». 

До цієї заяви є одне уточнення. Минулого сезону Сергій Чеботарьов за чернівецьку «Буковину» не виступав. Останнім професійним клубом Сергія був «Худжанд» (Таджикистан).

 

Прочитано 184 раз

Новини

Соцмережі