Для боротьби з тіньовою економікою на Буковині створено міжвідомчу робочу групу (ФОТО)

Неділя, 01 березня 2020 09:29
Для боротьби з тіньовою економікою на Буковині створено міжвідомчу робочу групу (ФОТО) Для боротьби з тіньовою економікою на Буковині створено міжвідомчу робочу групу (ФОТО) Фото Відділ комунікації поліції Чернівецької області

До її складу увійшли співробітники різних підрозділів поліції Чернівецької області, а також представники влади, правоохоронних і контролюючих органів. Діяльність робочої групи спрямована на протидію незаконному гральному бізнесу, нелегальному обігу деревини, пального, валюти, підакцизних товарів і боротьбу з порушеннями у сфері використання надр.

Як повідомляє Відділ комунікації поліції Чернівецької області, на виконання рішення Уряду поліція проводить на території держави комплекс невідкладних превентивних заходів з протидії правопорушенням у вказаних сферах.

Для координації спільних зусиль та покращення ефективності роботи у вказаному напрямі сьогодні, 27-го лютого, під головуванням Анатолія Дмитрієва в обласному управлінні Національної поліції відбулася міжвідомча нарада.

У засіданні взяли участь голова Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук, керівництво прокуратури області, територіальних підрозділів СБУ, ДСНС, Департаменту стратегічних розслідувань НПУ, патрульної поліції, Державної податкової служби, Держпродспоживслужби, Чернівецького прикордонного загону, Буковинської митниці, обласного управління лісового та мисливського господарства.

— Наразі чинне законодавство чітко розмежовує повноваження правоохоронних органів у документуванні, розслідуванні та супроводженні кримінальних проваджень за фактами незаконного зайняття гральним бізнесом, нелегального обігу деревини, підакцизних товарів та порушень надрокористування. А тому необхідна чітка координація наших спільних зусиль. Лише завдяки якісній міжвідомчій взаємодії ми зможемо ефективно боротися з тіньовою економікою, – наголосив Анатолій Дмитрієв.

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук запевнив правоохоронців у максимальній підтримці та взаємодії з боку облдержадміністрації: «Я чітко усвідомлюю, що без підтримки органів державної влади, самоврядування і всіх громадян України ваша ефективність буде недостатньо високою. Тому ми всі повинні вам допомагати. Без підтримки населення, без підтримки влади не буде бажаного швидкого результату».

Керівник буковинської поліції ознайомив учасників наради з результатами протидії тіньовому бізнесу впродовж минулого року та від початку 2020-го.

Також Анатолій Дмитрієв повідомив про створення на базі обласного Управління стратегічних розслідувань цілодобової лінії «телефону довіри» для оперативного реагування на факти правопорушень економічного характеру.

Під час наради сформовано спільну робочу групу для оперативного міжвідомчого обміну інформацією, її перевірки та ефективного реагування на виявлені порушення.

Правоохоронці закликають громадян не залишатися осторонь процесу детінізації економіки. Якщо ви володієте інформацією про:

  • незаконне видобування гравійно-піщаної суміші;
  • протиправне вирубування лісу;
  • незаконний обіг пального, спирту, тютюну та алкогольних напоїв;
  • підпільний гральний бізнес;
  • нелегальні валютні операції чи
  • інші правопорушення у вказаних сферах

прохання звернутися за номерами «телефонів довіри»: +38 (0372) 59-12-02, +38 (098) 00-22-188 або на спецлінію «102».

Прочитано 322 раз

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1692!

Нас 4696!

Нас 618!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1692!

Нас 4696!

Нас 618!

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області