Олег Малованюк: «Чому не заслужений? Тому що ніколи нічого не купляю» (ВІДЕО)

Середа, 13 червня 2018 05:49
Олег Малованюк Олег Малованюк

З 8 по 10 червня у ГТК «Мигово» відбувалася боксерська міжнародна матчева зустріч серед молоді.

Ми поспілкувалися з наставником української команди, досвідченим чернівецьким фахівцем Олегом Малованюком. 

- Як виникла ідея проведення міжнародної матчевої зустрічі на Буковині? 

- У нас нещодавно відбувся чемпіонат Європи. Нам вдалося здобути шість ліцензій на світовий чемпіонат та одну – на Олімпійські ігри. Хоча другу золоту ліцензію у нас просто вкрали. Там увесь зал свистів. На чемпіонаті Європи в Італії до нас грузини, вірмени, білоруси та говорили щодо проведення збору. В Україні немає міжнародних змагань. А боксери повинні бути у тонусі. Тому і вирішили організувати матчеву зустріч. Не приїхали болгари, бо у них в Албені був чемпіонат Європи серед школярів. 

Усі всім задоволені. Багато зробив президент обласної федерації Володимир Загурський. Це і ринг, переїзди, транспорт…Бої подобаються, природа – чудова. Гості кажуть, що тут, як у Швейцарії. 

Ми вже приблизно формуємо команду, у яку входять хлопці практично 2001 року. На рік старший лише Тарас Бондарчук. Десь у хлопців виходить не усе. Раніше вони боксували три раунди по дві хвилини, а тут – три по три. Якщо порівнювати навантаження у юніорській, молодіжній, дорослій збірних, то вони зовсім інші. Зараз хлопці трохи адаптувалися. Перші дні вони ходили як роботи. 

У Мигово створено хороші умови – критий зал боксу, два басейна, сауна. А з 2 по 22 липня у нас ще заплановано збір, де робитимемо акцент на загальну фізичну підготовку. А останній збір у нас відбуватиметься з 7 по 21 серпня теж у Мигово. А у жовтні на нас очікують молодіжні Олімпійські ігри. У нас дуже завантажений графік. Тому вдома я практично не буваю.

- Чи визначився остаточний вже склад збірної на представницькі змагання? 

- Так. Максим Галінічев (Сумська/Київська область), Тарас Бондарчук (із Хмельницької області, зараз навчається у Броварах), Максим Молодан (Одеська область), Кирило Стоянчев (Мелітополь, Запорізька область), Марат Григорян (Одеська область), Богдан Толмачов (Харківська область), Юрій Томюк (Чернівецька область). Якщо би було інше суддівство, то ми би отримали більше ліцензій на Олімпіаду. 

- Які перспективи іншого буковинського боксера з Вижниці Вадима Клима? 

- – поки що другий номер. Перший номер – Тарас Бондарчук (60 кг), який здобував нагороди на чемпіонатах світу та Європи. Наступного року нас вже будуть боксери 2001-2002 років народження. Тому Вадим потрапить, так би мовити, в обойму. 

- У Вас багато здобутків на тренерській ниві, однак звання «заслужений тренер України» Ви ще не отримали. Чому так сталося? 

- Ще у 2003 році сказали, що треба дати 400 доларів. Я сказав, що не купляв ані диплом, ані посаду. У нас, на жаль, є «заслужені», які не підготували призерів всеукраїнських змагань серед школярів. Куди би я не приїхав, мені ставлять табличку – «заслужений тренер України». Кажу, що я не заслужений… Цьому дуже дивуються. У інших є звання заслуженого, а він ховає у кишені та показує лише родичам. Чому не заслужений ? Через те, що ніколи нічого не купляю. 

Прочитано 1856 раз

Даніел Раулюк – кращий професійний футболіст Буковини – 2019 (ЗА ВЕРСІЄЮ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ)

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

Нас 1489!

Нас 3003!

Нас 301!