Михайло Кополовець: «Якщо у футбол грає президент, то чому на поле не може вийти спортивний директор...» (ВІДЕО)

Четвер, 11 квітня 2019 12:40
Михайло Кополовець Михайло Кополовець

Після матчу «Буковина» - «Минай» (0:0) ми поспілкувалися з харизматичним граючим спортивним директором закарпатської команди Михайлом Кополовцем.

Екс-гравець львівських «Карпат» зазначив, що на перемогу більше заслуговувала буковинська команда. 

Про матч «Буковина» - «Минай» 

«Буковина» - хороша команда. Ми знали, що буде важкий матч. У чернівецькій команді грають молоді футболісти. Вони б’ються, стараються. Мені здається, що Ваші футболісти більше хотіли виграти. Усі грали на межі травми. Звісно, що нам не сподобалася гра нашої команди. У «Буковини» було більше моментів. Чернівецька команда, напевно, більше заслуговувала на перемогу. Зараз усі команди рівні. Чи вийдемо ми у першу лігу, то велике питання. Ми хочемо цього. Команда у нас хороша, однак після першої гри у нас 4-5 травм. Є проблеми. У нас футбольний регіон. Люди дуже люблять футбол. 

Про поєднання роботи спортивним директором із кар’єрою гравця 

Я хочу ще грати у футбол. В Ужгороді я робив цю роботу. Займався контрактами футболістів, запрошував їх у команду. Просто зараз у мене офіційний статус. Зрештою, якщо президент клубу може грати у футбол, то чому на поле не може вийти спортивний директор... Я не бачу жодних проблем. Усе буває вперше. 

Побажання буковинським уболівальникам 

У Вас гарна команда, гарний стадіон. Хочеться щоби Ви грали у першій лізі. Тут теж люди люблять футбол. Думаю, що у разі перебування «Буковини» на лідируючих позиціях, то був би повний стадіон. Бажаю чернівецькій команді у майбутньому вийти у першу лігу. 

Довідка «ЧС» 

Михайло КОПОЛОВЕЦЬ народився 29 січня 1984 року у Розтоках Закарпатської області. Вихованець СДЮШОР м. Ужгорода. Грав за команди «Закарпаття-2» (Ужгород), «Закарпаття» (Ужгород), «Карпати» (Львів), «Говерла» (Ужгород), «Білшина» (Білорусь), «Айнгайт» (Німеччина). У 2018 році став гравцем команди «Минай» (Закарпаття).

 

Прочитано 617 раз

Кращий гравець Буковини у міні-футбольному сезоні 2019/20

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

Нас 1536!

Нас 3091!

Нас 326!