Роман Гуменюк: «Зараз граю у власне задоволення» (ВІДЕО)

Вівторок, 02 листопада 2021 11:11
Роман Гуменюк. Роман Гуменюк.

У другому домашньому матчі першолігового чемпіонату України з колективом «Калуш - ПНУ» (Івано-Франківська область) проти «CHEBASKET - ЧОДЮСШ» зіграв відомий український центровий Роман Гуменюк.

Роман має досвід виступів у клубах вітчизняної Суперліги, колективи Сербії, Латвії, Литви...

Роман Гуменюк - найвища людина України, яка зараз проживає на території нашої держави. Роман має зріст 2 метри 19,5 сантиметрів. Це зафіксовано у Книзі рекордів України.

Портал «ЧернівціСпорт» скористався нагодою поспілкуватися з досвідченим гравцем.

- Романе, які твої враження від другого матчу «CHEBASKET-ЧОДЮСШ» - «Калуш-ПНУ» ?

- Матч був напруженим. Гра була практично рівною - одне очко туди - одне очко сюди. Було багато емоцій як у чернівецької команди, так і у нашої. В обох командах лавка відносно коротка. Тому усі отримали максимальне навантаження. Відчувалося, що гравці кожної з команди, які виходили на майданчик, наприкінці матчу були трохи змученими. А коли ти змучений, то без емоцій грати важко.

- Ти пограв у клубах Латвії, Литви, а також вітчизняні команди вітчизняної Суперліги. А як опинився у команді Калуш-ПНУ» ?

- Завжди приходить час, коли треба закінчувати. Тут є два варіанти. Перший - коли ти самий потрохи закінчуєш. У мене так сталося, що я потрохи спустився у нижчі ліги. А вилізти на гору вже важко. Бажання, можливо, десь пограти ще є. Коли ти пограв у другій лізі, то виступати у лізі першій вже важко.

А «Калуш-ПНУ» - команда з моєї землі. Тому мені приємно там грати. Тренера я добре знаю. З баскетболістами, з якими я зараз граю у команді, теж давно знайомий. Зараз це просто комфорт для мене. Це не заробляння грошей, а просто задоволення.

Немає опису.

- Якщо тебе запросять у команду, наприклад, вищої ліги, то яким буде твоє рішення ?

- Я не думаю, що є проблеми повернутися до вищої ліги. Вже казав, що зараз граю у власне задоволення. Звісно, якщо мені зателефонує команда, яка претендує на якійсь місця і скаже: «Рома, бери кросівки, тренуйся двічі на день та набирай форму - ми у тобі зацікавлені», то я би ще подумав. Однак таких дзвінків вже немає. Тому граю за «Калуш-ПНУ», отримую насолоду від баскетболу, спілкуюся з гравцями, тренером. Живемо баскетболом.

«Якщо погано грав, то у Прибалтиці краще на вулицю не виходити»

- Певний час ти грав у Прибалтиці. Кажуть, що там баскетбол вищого рівня, аніж в Україні...

- Там дуже люблять баскетбол. Коли ти є гравцем якоїсь команди, то не тільки граєш на високому рівні, а таких змаганнях як Балтійська ліга та єврокубки. Там, наприклад, якщо граєш у такому місті як Чернівці, то тебе знають усі.

Я грав у місті Шауляй із населенням 110 тисяч. А зал там на 7 тисяч. Тож кожний двадцятий постійно приходить на гру. Плюс гри транслює телебачення. А якщо погано грав, то краще на вулицю не виходити. Треба зачекати бодай один день для того, щоб емоції у людей вщухли.

У нас вже є міста, де вже люблять баскетбол. Серед них - Южне, Черкаси. Приємно, що останнім часом баскетбол популяризується.

Немає опису.

- Виступи у яких командах вітчизняної Суперліги тобі найбільше запам'яталися ?

- В Україні мені найбільше запам'яталися виступи за «Миколаїв» і рівненський «Пульсар». У Рівному був мій перший серйозний досвід у Суперлізі. До цього був БК «Київ». Там я грав по 3-4 хвилини. У БК «Київ» люди отримували мільйон доларів зарплати. А у Рівному у нас була міцна команда. Це був для мене найцікавіший сезон. Публіка там дуже гарна. А потім був «Миколаїв». Там був дуже цікавий сезон.

Щодо «Говерли», то я вже приїхав додому. В Івано-Франківську було трохи по-іншому. У «Говерлу» потрапив у такий період, коли у них вже закінчувалися фінанси. Тож я не потрапив до цієї команди у її найкращі часи.

- Твої побажання буковинським баскетбольним уболівальникам...

- Бажаю отримувати задоволення від баскетболу та те, щоби кожна гра була, прийнамні, такою, як сьогодні. Краще та цікавіше тоді, коли команда виграє одне - два очка, а не тридцять. Хочу побажати побільше таких цікавих матчів для Ваших уболівальників.

Довідка «ЧС»

Роман ГУМЕНЮК народився 19 вересня 1987 року у м. Тлумач Івано-Франківської області.

Виступав за команди «Автодор» (Саратов, Росія), БК «Київ», «Авала» (Сербія), ВЕФ (Латвія), «Пульсар» (Рівне), БК «Одеса», «Шауляй» (Литва), «Ювентус» (Литва), МБК «Миколаїв», «Дніпро-Азот», «Говерла» (Івано-Франківськ), «Маназе» (Туніс), «НІКО-Баскет - СДЮШОР №4 - МВУФК - ЦОП» (Миколаїв), «ДіДіБао» (Кам'янець-Подільський), «Вінницькі Зубри» (Вінниця), «Маяк» (Сарни).

У сезоні - 2021/22 виступає за команду БК «Калуш - ПНУ».

 

Прочитано 138 раз

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1692!

Нас 4696!

Нас 618!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1692!

Нас 4696!

Нас 618!

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області